For using this site, please activate JavaScript.

Matches Mar 29, 2020

Matchday 31
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach moved Preußen Münster Preußen Münster
Matchday 27 RRC Hamoir RRC Hamoir 4:00 PM RUS Rebecq RUS Rebecq
  Waremme RS Waremmien FC 4:00 PM Royal Francs Borains Francs Borains
  RFC Tilleur RFC Tilleur 4:00 PM RUS Givry RUS Givry
  RE Acren RE Acren-Lessines 4:00 PM CS Onhaye CS Onhaye
  Solières Solières Sport 4:00 PM RRC Stockay-Warfusée Stockay
  Couvin-Mariemb. RES Couvin-Mariembourg-Fraire 4:00 PM RAAL La Louvière La Louvière
  RCS Verlaine RCS Verlaine 4:00 PM RFC Meux RFC Meux
  KVC Winkel Sp. KVC Winkel Sport 4:00 PM KVV Thes Sport Thes Sport
  RFC Lüttich RFC Lüttich 4:00 PM AFC Tubize AFC Tubize
  FC Knokke FC Knokke 4:00 PM KSK Ronse KSK Ronse
  Merelbeke KFC Merelbeke 4:00 PM SKV Zwevezele Zwevezele
  Dikkelvenne SC Dikkelvenne 4:00 PM KVK Westhoek KVK Westhoek
  KSV Temse KSV Temse 4:00 PM KFC VW Hamme VW Hamme
  Mopertingen Spouwen Mopertingen 4:00 PM RC Hades RC Hades
  Pepingen-Halle SK Pepingen-Halle 4:00 PM Olympia SC Wijgmaal Ol. Wijgmaal
  KFC Duffel KFC Duffel 0:5 SK Londerzeel SK Londerzeel
  Eendracht Aalst SC Eendracht Aalst 4:00 PM Berchem Sport Berchem Sport
First Round Ellas Ellas 1:00 PM AC StaSi AC StaSi
Matchday 26 1.FC H'aurach 1.FC Herzogenaurach 4:00 PM Kickers Selb Kickers Selb
  Feuchtwangen TuS Feuchtwangen 4:00 PM SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach
  ASV Rimpar ASV Rimpar 4:00 PM SV Friesen SV Friesen
  TSV Lengfeld TSV Lengfeld (Bay.) 4:00 PM 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt
  Unterpleichfeld TSV Unterpleichfeld 4:00 PM SV Vatanspor Aschaffenburg SVV Aschaffenb.
  SV Euerbach-K. SV Euerbach-Kützberg 4:00 PM TG Höchberg TG Höchberg
  Kleinrinderfeld TSV Kleinrinderfeld 4:00 PM Alemannia Haibach Alem. Haibach
  TuS Röllbach TuS Röllbach 4:00 PM FC Coburg FC Coburg
Matchday 23 Büchen-Sieben. Büchen-Siebeneichener SV 3:00 PM TSV Klausdorf TSV Klausdorf
  GW Siebenbäumen SV Grün-Weiß Siebenbäumen 4:00 PM VfR Neumünster VfR Neumünster
  Heikendorfer SV Heikendorfer SV 4:00 PM SG Neustrand SG Neustrand
  TuS Hartenholm TuS Hartenholm 4:30 PM Lübecker SC 99 Lübecker SC
Matchday 26 SV Sonsbeck SV Sonsbeck 4:00 PM DJK/VfL Giesenkirchen Giesenkirchen
  1.FC M'gladbach 1.FC Mönchengladbach 4:00 PM SV Blau-Weiß Dingden BW Dingden
  SGE Bedburg-Hau SGE Bedburg-Hau 4:00 PM VSF Amern VSF Amern
  VfL Rhede VfL Rhede 4:00 PM PSV Wesel-Lackhausen PSV Wesel
  Meerbusch II TSV Meerbusch II 4:00 PM VfR Fischeln VfR Fischeln
  ASV Süchteln ASV Süchteln 4:00 PM SpVgg Sterkrade-Nord Sterkrade-Nord
  Holzheimer SG Holzheimer SG 4:30 PM SV Hönnepel-Niedermörmter SV Hö/Nie
  Kapellen-Erft SC Kapellen-Erft 4:30 PM SV Scherpenberg Scherpenberg
  Fichte Lintfort TuS Fichte Lintfort 4:30 PM DJK Teutonia St. Tönis DJK St. Tönis
Matchday 25 SV Mehring SV Mehring (Rhld.) 3:30 PM Ahrweiler BC Ahrweiler BC
  SG Alfbachtal SG Alfbachtal 4:00 PM TSV Emmelshausen TSV Emmelshsn.
  SG Mendig SG Eintracht Mendig-Bell 4:00 PM SG 2000 Mülheim-Kärlich Mülheim-Kärlich
  SV Windhagen SV Eintracht Windhagen 4:30 PM SG Neitersen/Altenkirchen SG Neitersen/A.
Matchday 15 FSV Neusalza-S. FSV Neusalza-Spremberg 4:00 PM VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
Matchday 20 FC Fahner Höhe FC An der Fahner Höhe 3:00 PM Eintracht Sondershausen Sondershausen
Matchday 24 ATSV Mutschelb. ATSV Mutschelbach 1:00 AM SpVgg Neckarelz SpVgg Neckarelz
  FCA Walldorf II FC-Astoria Walldorf II 1:00 AM VfR Mannheim VfR Mannheim
  VfR Gommersdorf VfR Gommersdorf 1:00 AM SV Waldhof Mannheim II W. Mannheim II
  TSV Wieblingen TSV Wieblingen 1:00 AM FC Zuzenhausen FC Zuzenhausen
  Friedrichstal FC Germania Friedrichstal 1:00 AM Fortuna Heddesheim F. Heddesheim
  TSG Weinheim TSG 62/09 Weinheim 1:00 AM VfB Gartenstadt VfB Gartenstadt
Matchday 21 Füchse Berlin Reinickendorfer Füchse 3:00 PM SV Sparta Lichtenberg SV Sparta
Matchday 26 FC Waldbrunn FC Waldbrunn 4:00 PM FC TuBa Pohlheim TuBa Pohlheim
  RSV Weyer RSV Weyer 4:00 PM SV Zeilsheim SV Zeilsheim
  FC Cleeberg FC Cleeberg 4:00 PM VfB Marburg VfB Marburg
  FV Breidenbach FV Breidenbach 4:00 PM SG Kinzenbach SG Kinzenbach
  SF/BG Marburg SF/BG Marburg 4:00 PM FC Ederbergland FC Ederbergland
  Langenaubach SSV Langenaubach 4:00 PM Germania Schwanheim G. Schwanheim
  FC Gießen II FC Gießen II 4:00 PM FV Biebrich 02 FV Biebrich 02
  SV Bauerbach SV Bauerbach 4:00 PM SC Waldgirmes II Waldgirmes II
  Eichenzell FC Britannia Eichenzell 4:00 PM FC Körle FC Körle
  Sandershausen TSG Sandershausen 4:00 PM SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II Barockstadt II
  SG Johannesberg SG Johannesberg 4:00 PM OSC Vellmar OSC Vellmar
  SG Ehrenberg SG Ehrenberg 4:00 PM SG Hombressen/​Udenhausen SG Hombressen
  Melsunger FV Melsunger FV 4:00 PM Hünfelder SV Hünfelder SV
  SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW 4:00 PM SpVgg Neu-Isenburg Neu-Isenburg
  RW Darmstadt Rot-Weiß Darmstadt 4:00 PM Eintracht Wald-Michelbach Wald-Michelbach
  Unterabsteinach SG Unter-Abtsteinach 4:00 PM VfB Ginsheim II VfB Ginsheim II
  Ober-Roden Germania Ober-Roden 4:00 PM JSK Rodgau JSK Rodgau
  Großkrotzenburg Germania Großkrotzenburg 4:00 PM FFV Sportfreunde 1904 Sportfreunde 04
  1.FC Erlensee 1.FC Erlensee 4:00 PM SV der Bosnier Frankfurt SV der Bosnier
  RW Frankfurt SG Rot-Weiß Frankfurt 4:00 PM SV Unter-Flockenbach Unter-Flockenb.
  TS Ober-Roden TS Ober-Roden 6:00 PM Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960
Matchday 27 FC Förderkader FC Förderkader René Schneider 3:30 PM Güstrower SC 09 Güstrower SC
Matchday 21 FC Waldkirch FC Waldkirch 4:00 PM DJK Donaueschingen DJK Donauesch.
  FC Auggen FC Auggen 4:00 PM SC Lahr SC Lahr
  1.SV Mörsch 1.SV Mörsch 4:00 PM FC Radolfzell FC Radolfzell
Matchday 23 TuS Marienborn TuS Marienborn 4:00 PM SC Idar-Oberstein Idar-Oberstein
  Waldalgesheim SV Alemannia Waldalgesheim 4:00 PM FC Speyer 09 FC Speyer 09
  SG Meisenheim SG Meisenheim/Desloch/Jeckenbach 4:00 PM TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam
  SV Morlautern SV Morlautern 4:00 PM SV Steinwenden SV Steinwenden
  Gau-Odernheim TSV Gau-Odernheim 4:00 PM SV Rülzheim SV Rülzheim
  Basara Mainz FC Basara Mainz 4:00 PM SG Rieschweiler SG Rieschweiler
  Bad Kreuznach Eintracht Bad Kreuznach 4:00 PM FK Pirmasens II FK Pirmasens II
  ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim 4:00 PM TuS Rüssingen TuS Rüssingen
Matchday 25 Finnentrop/Bam. SG Finnentrop/Bamenohl 4:00 PM Lüner SV Lüner SV
  FSV Gerlingen FSV Gerlingen 4:00 PM Westfalia Wickede Westfalia Wickede
  Wanne-Eickel DSC Wanne-Eickel 4:00 PM TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen
  Erkenschwick SpVgg Erkenschwick 4:00 PM FC Iserlohn 46/49 FC Iserlohn
  SV Sodingen SV Sodingen 4:00 PM SC Neheim SC Neheim
  Brünninghausen FC Brünninghausen 4:00 PM Concordia Wiemelhausen C. Wiemelhausen
  BSV Schüren BSV Schüren 4:15 PM YEG Hassel YEG Hassel
  SV Hohenlimburg SV Hohenlimburg 10 4:30 PM DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel
Quarter-Finals Teutonia 05 FC Teutonia 05 Ottensen 12:30 PM Eintracht Norderstedt E. Norderstedt
  SV Halstenbek SV Halstenbek-Rellingen 3:00 PM SV Rugenbergen SV Rugenbergen
  TSV Sasel TSV Sasel 4:00 PM HSV Barmbek-Uhlenhorst Barmbek-U.
First Round River Plate Club Atlético River Plate 1:30 AM Club Defensores de Pronunciamiento DEPRO
  CA Banfield Club Atlético Banfield 11:10 PM Club Atletico Güemes CA Güemes
  CA Rosario Club Atlético Rosario Central 11:45 PM CA Boca Unidos Boca Unidos
Matchday 23 Guillermo Brown Club Social y Atlético Guillermo Brown 1:00 AM AA Estudiantes de Río Cuarto AA Estudiantes
  CA Estudiantes CA Estudiantes (Buenos Aires) 1:00 AM Independiente Rivadavia Ind. Rivadavia
Matchday 5 Kansas Sporting Kansas City moved Real Salt Lake City Salt Lake
  Timbers Portland Timbers moved Philadelphia Union Philadelphia
Matchday 4 Vanr. Hachinohe Vanraure Hachinohe moved FC Gifu FC Gifu
  Fukushima Utd. Fukushima United moved Kamatamare Sanuki Kamatam. Sanuki
  SC Sagamihara SC Sagamihara moved Gainare Tottori Gainare Tottori
  FC Imabari FC Imabari moved Yokohama Sports & Culture Club Yokohama SCC
Matchday 7 Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma moved Júbilo Iwata Júbilo Iwata
  Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu moved Kyoto Sanga Kyoto Sanga
  Tokyo Verdy Tokyo Verdy moved JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
  V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki moved Machida Zelvia Machida Zelvia
  Ventforet Kofu Ventforet Kofu moved FC Ryukyu FC Ryukyu
  Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga moved Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
  Fagiano Okayama Fagiano Okayama moved Omiya Ardija Omiya Ardija
  Tochigi SC Tochigi SC moved Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
Matchday 2 Mits. Mizushima Mitsubishi Motors Mizushima 5:00 AM Beluga Rosso Hamada Bel.Ros. Hamada
  IPU FC International Pacific University FC 5:00 AM Fuji Xerox Hiroshima SC FX Hiroshima SC
  Yonago Genki Yonago Genki 5:30 AM FC Baleine Shimonoseki B. Shimonoseki
  NTN Okayama NTN Okayama SC 7:40 AM SRC Hiroshima SRC Hiroshima
  JXTG Mizushima JXTG Energy Mizushima 8:10 AM Dezzolla Shimane Esporte Club Dezzol. Shimane
Matchday 3 Suzuka PntGttrs Suzuka Point Getters 7:00 AM Maruyasu Okazaki Maru. Okazaki
  Musashino City Tokyo Musashino City 7:00 AM Veertien Mie Veertien Mie
  Honda Lock Honda Lock 7:00 AM MIO Biwako Shiga MIO Biwako
  Verspah Oita Verspah Oita 7:00 AM Kochi United Kochi Utd.
Matchday 25 Western United Western United FC moved Western Sydney Wanderers Western Sydney
  Perth Glory Perth Glory moved Melbourne Victory Melbourne
Matchday 2 Isloch Isloch Minskiy Rayon 1:0 FK Smolevichi Smolevichi
  Neman Grodno Neman Grodno 2:0 FK Vitebsk Vitebsk
Matchday 23 NK Brda NK Brda 5:00 PM NK Fuzinar NK Fuzinar
Matchday 4 Reno FC Reno 1868 FC 1:00 AM Portland Timbers 2 Timbers 2
  Sacramento FC Sacramento Republic FC 1:00 AM Oklahoma City Energy FC Oklahoma City
  Orange County Orange County SC 1:00 AM Rio Grande Valley FC Toros RGV FC Toros
  Charleston Charleston Battery moved Philadelphia Union II Union II
  Las Vegas Las Vegas Lights FC 1:00 AM San Antonio FC San Antonio FC
  St. Louis FC Saint Louis FC 1:00 AM Hartford Athletic Hartford
  Phoenix Rising Phoenix Rising FC 1:00 AM Austin Bold FC Bold FC
  Memphis 901 Memphis 901 FC 1:00 AM Birmingham Legion FC Legion FC
  Tacoma Defiance Tacoma Defiance 1:00 AM El Paso Locomotive FC El Paso
Matchday 1 Tormenta FC South Georgia Tormenta FC moved North Texas Soccer Club North Texas SC
  FC Tucson FC Tucson moved Toronto FC II Toronto FC II
Matchday 27 Quick DH HV & CV Quick 3:00 PM VV Hoogland Hoogland
  ADO '20 ADO '20 Heemskerk 3:00 PM ADO Den Haag U21 ADO U21
  USV Hercules USV Hercules 3:00 PM RKVV DEM RKVV DEM
  Westlandia RKVV Westlandia 3:00 PM RKSV Groene Ster Groene Ster
  HSC '21 HSC '21 Haaksbergen 3:30 PM VV Dongen Dongen
  OFC Oostzaan OFC Oostzaan 3:30 PM SV Oss '20 SV Oss '20
  Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 3:30 PM FC Lienden Lienden
Matchday 18 Mondercange FC Mondercange 3:00 PM Union Mertert-Wasserbillig Mertert-Wass.
  Hesperange Swift Hesperange 3:00 PM Union Sportive Esch-Alzette US Esch
  FC Mamer 32 FC Mamer 32 3:00 PM FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
  Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach 3:00 PM UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97
  US Rumelange US Rumelange 5:00 PM FC Yellow Boys Weiler-La-Tour Weiler
  Steinsel  FC Alisontia Steinsel 5:00 PM FC RM Hamm Benfica Hamm Benfica
  Medernach FC Blo-Wäiss Medernach 5:00 PM FC Jeunesse Junglinster Junglinster
Matchday 1 FC Helios Voru FC Helios Voru 1:00 PM Rakvere JK Tarvas Rakvere Tarvas
Matchday 11 Yangon Utd. Yangon United FC 12:30 PM Hantharwady United FC Hantharwady U.
  Yadanarbon FC Yadanarbon FC 12:30 PM Magwe FC Magwe FC
Matchday 40 Rotherham Rotherham United moved Gillingham FC Gillingham FC
  Peterborough Peterborough United moved Blackpool FC Blackpool
Matchday 34 Siena Robur Siena moved AS Giana Erminio Giana Erminio
  Lecco Calcio Lecco 1912 moved US Città di Pontedera Pontedera
  Pro Patria Aurora Pro Patria moved AC Gozzano Gozzano
  Pianese US Pianese moved AC Renate Renate
  Juventus U23 Juventus U23 moved US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
  Novara Novara Calcio 1908 moved Olbia Calcio 1905 Olbia
  Arezzo SS Arezzo moved Carrarese Calcio 1908 Carrarese
  UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe moved US Pergolettese 1932 Pergolettese
  Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 moved Como 1907 Como
  Monza AC Monza moved US Pistoiese 1921 Pistoiese
  Vis Pesaro Vis Pesaro dal 1898 moved Reggio Audace FC Reggio Audace
  Cesena Cesena FC moved AS Gubbio 1910 AS Gubbio
  Arzignano FC Arzignano Valchiampo moved Rimini FC Rimini
  Triestina US Triestina moved Imolese Calcio 1919 Imolese
  Sambenedettese US Sambenedettese moved FC Südtirol Südtirol
  Piacenza Piacenza Calcio 1919 moved Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
  Ravenna Ravenna FC moved LR Vicenza Virtus LR Vicenza
  Fermana Fermana FC moved Carpi FC 1909 Carpi
  Virtus Verona Virtusvecomp Verona moved Modena FC 2018 Modena
  Padova Calcio Padova moved Feralpisalò Feralpisalò
  Reggina Reggina 1914 moved FC Rieti Rieti
  Bisceglie AS Bisceglie 1913 moved SS Monopoli 1966 Monopoli
  V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio moved Sicula Leonzio Sicula Leonzio
  Bari SSC Bari moved Paganese Calcio 1926 Paganese
  Ternana Ternana Calcio moved Teramo Calcio 1913 Teramo
  Vibonese US Vibonese moved Potenza Calcio Potenza
  Cavese Cavese 1919 moved AS Viterbese Castrense Viterbese
  Avellino US Avellino 1912 moved Casertana FC Casertana
  Picerno AZ Picerno moved Rende Calcio 1968 Rende
  Catania Calcio Catania moved US Catanzaro Catanzaro
Matchday 30 1922 Konya 1922 Konyaspor moved Hacettepe Spor Hacettepe
  Pendikspor Pendikspor moved Sancaktepe Futbol Kulübü Sancaktepe FK
  BAK FK Baskent Akademi FK moved Inegölspor Inegölspor
  Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor moved Amed SK Amed SK
  Sariyer Sariyer moved Sanliurfaspor Sanliurfaspor
  Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu moved Kirklarelispor Kirklarelispor
  Samsunspor Samsunspor moved Hekimoglu Trabzon Hekimoglu
  Gümüshanespor Gümüshanespor moved Zonguldak Kömürspor Z. Kömürspor
  Manisa FK Manisa Futbol Kulübü moved Corum Futbol Kulübü Corum FK
  Ergene Velimese Ergene Velimese Spor moved Bandirmaspor Bandirmaspor
  Ankara Demir Ankara Demirspor moved Tuzlaspor Tuzlaspor
  Sivas Belediye Sivas Belediye Spor called off Elazigspor Elazigspor
  Van Spor FK Van Spor FK moved GMG Kastamonuspor GMG Kastamonu
  Eyüpspor Eyüpspor moved Sakaryaspor Sakaryaspor
  BB Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor moved Kardemir Karabükspor Karabükspor
  Etimesgut Bld Etimesgut Belediyespor moved Bayburt Özel Idare Spor Bayburt Idare
  Kahramanmaras Kahramanmarasspor moved Nigde Anadolu FK Nigde Anadolu
  Usak Spor AS Usak Spor AS moved Kirsehir Belediye Spor Kirsehir Bld
Matchday 34 CD Mirandés CD Mirandés moved SD Ponferradina Ponferradina
  Dep. La Coruña Deportivo de La Coruña moved Rayo Vallecano Rayo Vallecano
  Málaga CF Málaga CF moved Extremadura UD Extremadura
  Elche CF Elche CF moved Girona FC Girona
  Racing Racing Santander moved CD Tenerife CD Tenerife
  CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada moved CD Numancia CD Numancia
  Sporting Gijón Sporting Gijón moved Real Oviedo Real Oviedo
  Albacete Albacete Balompié moved SD Huesca SD Huesca
  UD Las Palmas UD Las Palmas moved CD Lugo CD Lugo
  Real Zaragoza Real Zaragoza moved UD Almería UD Almería
  Cádiz CF Cádiz CF moved AD Alcorcón Alcorcón
Matchday 17 Energia V. Luki Luki-Energia Velikie Luki 1:00 AM Veles Moskau Veles Moskau
  Olimp Khimki Olimp Khimki 1:00 AM FK Murom Murom
Matchday 32 Almere City Almere City FC moved SBV Excelsior Rotterdam Excelsior
  MVV Maastricht MVV Maastricht moved FC Volendam FC Volendam
  Roda JC Roda JC Kerkrade moved Go Ahead Eagles Deventer Go Ahead Eagles
Matchday 23 Fremad Amager BK Fremad Amager moved Naestved Boldklub Naestved BK
  Nyköbing FC Nyköbing FC moved Kolding IF Kolding IF
  Vendsyssel FF Vendsyssel FF moved Hvidovre IF Hvidovre IF
  Vejle BK Vejle Boldklub moved Skive IK Skive IK
Matchday 29 Dobanovci FK Buducnost Dobanovci 4:00 PM FK Sindjelic Belgrad Sindjelic Bg
  Radnicki Pirot FK Radnicki Pirot 4:00 PM FK Dinamo Vranje Dinamo Vranje
  Kolubara FK Kolubara Lazarevac 4:00 PM FK Zlatibor Cajetina Zlatibor
  Zemun FK Zemun 4:00 PM OFK Backa Backa
  Kabel Novi Sad FK Kabel Novi Sad 4:00 PM FK Smederevo Smederevo
  Novi Pazar FK Novi Pazar 4:00 PM FK Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki K.
  Graficar Graficar Belgrad 4:00 PM FK Metalac Gornji Milanovac Metalac
  Trayal FK Trayal Kruševac 4:00 PM OFK Zarkovo Zarkovo
Matchday 25 Miedz Legnica Miedz Legnica moved Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie
  GKS Belchatow GKS Belchatow moved Zaglebie Sosnowiec Z. Sosnowiec
  Resovia Resovia Rzeszów 2:05 PM Gornik Leczna Gornik Leczna
  Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo 3:00 PM Blekitni Stargard Blekitni
Matchday 31 Pontevedra Pontevedra CF 1:00 AM Las Rozas CF Las Rozas CF
  Atl. Baleares Atlético Baleares 1:00 AM Atlético Madrid B Atl. Madrid B
  UD Sanse UD San Sebastián de los Reyes 1:00 AM Marino Luanco Marino Luanco
  Sporting B Sporting de Gijón B 1:00 AM Getafe CF B Getafe CF B
  R. Majadahonda CF Rayo Majadahonda 1:00 AM Penya Deportiva Santa Eulalia Penya Deportiva
  Racing Ferrol Racing Ferrol 1:00 AM Celta Vigo B Celta Vigo B
  Las Palmas Atl. Las Palmas Atlético 1:00 AM UP Langreo UP Langreo
  Coruxo FC Coruxo FC 1:00 AM UD Melilla UD Melilla
  Inter de Madrid Internacional de Madrid 1:00 AM Real Oviedo Vetusta Oviedo Vetusta
Matchday 30 Kizilcabölük Kizilcabölükspor moved 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
  Tokatspor Tokatspor moved Erzin Spor Erzin Spor
  Sultanbeyli Bld Sultanbeyli Belediye Spor moved Cankaya FK Cankaya FK
  Serik Belediye Serik Belediyespor moved Silivrispor Silivrispor
  Karaköprü Bld Karaköprü Belediye Spor moved Düzce Spor Düzce Spor
  Yomra Spor Yomra Spor moved 68 Aksaray Belediye Spor 68 Aksaray Bld
  Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor moved Sile Yildizspor Sile Yildizspor
  Catalcaspor Catalcaspor moved Manisaspor Manisaspor
  52 Orduspor FK 52 Orduspor FK moved 1928 Bucaspor 1928 Bucaspor
Matchday 31 SD Amorebieta SD Amorebieta 1:00 AM CD Guijuelo CD Guijuelo
  CyD Leonesa Cultural Leonesa 1:00 AM Deportivo Alavés B Depor. Alavés B
  Arenas Club Arenas Club 1:00 AM CD Izarra CD Izarra
  Real Unión Real Unión Club 1:00 AM Unionistas CF Unionistas CF
  Bilbao Athletic Bilbao Athletic 1:00 AM Burgos CF Burgos CF
  Salamanca CF Salamanca CF UDS 1:00 AM Real Sociedad B Real Sociedad B
  CA Osasuna Prom CA Osasuna Promesas 1:00 AM SD Leioa SD Leioa
  CD Tudelano CD Tudelano 1:00 AM Barakaldo CF Barakaldo CF
  Valladolid B Real Valladolid B 1:00 AM UD Logroñés UD Logroñés
  Calahorra CD Calahorra 6:00 PM Haro Deportivo Haro Deportivo
Matchday 30 Cizre Spor Cizre Spor moved Kozan Spor FK Kozan Spor FK
  Kocaelispor Kocaelispor moved Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
  Fethiyespor Fethiyespor moved Karsiyaka Karsiyaka
  Payasspor Payasspor moved Erbaaspor Erbaaspor
  Bld Derince Belediye Derince Spor moved Ofspor Ofspor
  Elazig Bld FK Elazig Belediye Spor FK moved 1877 Alemdag Spor 1877 Alemdag
  Turgutluspor Turgutluspor moved Büyükcekmece Tepecik Spor Tepecik Spor
  Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor moved Fatsa Belediyespor Fatsa Belediye
Matchday 31 Villarreal CF B Villarreal CF B 1:00 AM CF La Nucía CF La Nucía
  CE Sabadell CE Sabadell 1:00 AM FC Andorra FC Andorra
  Gimnàstic Gimnàstic de Tarragona 1:00 AM CF Badalona CF Badalona
  Atl. Levante Atlético Levante UD 1:00 AM Valencia Mestalla Valencia B
  Hércules CF Hércules CF 1:00 AM CD Castellón CD Castellón
  UE Llagostera UE Llagostera 1:00 AM UE Cornellà UE Cornellà
  SD Ejea SD Ejea 1:00 AM RCD Espanyol B RCD Espanyol B
  Orihuela CF Orihuela CF 1:00 AM Lleida Esportiu Lleida Esportiu
  FC Barcelona B FC Barcelona B 1:00 AM CD Ebro CD Ebro
  AE Prat AE Prat 1:00 AM UE Olot UE Olot
Matchday 30 Yesilyurt Bld Malatya Yesilyurt Belediyespor moved Muglaspor Muglaspor
  Gölcükspor Gölcükspor moved Yozgatspor 1959 FK Yozgatspor 1959
  Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor moved Darica Genclerbirligi Darica GB
  Pazarspor Pazarspor moved Somaspor Somaspor
  Karacabey Bld Karacabey Belediye Spor moved Altindag Belediye Spor Altindag Bld
  Nevsehir Bld Nevsehir Belediye Spor moved Nazilli Belediyespor Nazilli Bld.
  Modafen Modafen moved 1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Bld
  Osmaniyespor FK Osmaniyespor Futbol Kulübü moved Bayrampasa Spor Bayrampasa
  Adivar SK Halide Edip Adivarspor moved Batman Petrolspor Batman Petrol
Matchday 31 CD Don Benito CD Don Benito 1:00 AM Sevilla Atlético Sevilla Atl.
  Mérida AD Mérida AD 1:00 AM Cádiz CF B Cádiz B
  FC Cartagena FC Cartagena 1:00 AM Recreativo Granada Recre Granada
  Sanluqueño Atlético Sanluqueño 1:00 AM CD Badajoz CD Badajoz
  Recr. Huelva Recreativo Huelva 1:00 AM Villarrubia CF Villarrubia CF
  UCAM Murcia UCAM Murcia CF 1:00 AM Algeciras CF Algeciras CF
  R. B. Linense Real Balompédica Linense 1:00 AM Yeclano Deportivo Yeclano
  CP Villarrobledo CP Villarrobledo 1:00 AM Córdoba CF Córdoba CF
  CF Talavera CF Talavera de la Reina 1:00 AM San Fernando CD San Fernando CD
  Marbella FC Marbella FC 1:00 AM Real Murcia CF Real Murcia
Matchday 20 Thisted FC Thisted FC 2:00 PM Naesby Boldklub Naesby BK
  Slagelse Slagelse B&I 2:00 PM FA 2000 FA 2000
  Ringköbing IF Ringköbing IF 3:00 PM Brabrand IF Brabrand IF
Matchday 19 SR Delémont SR Delémont 3:30 PM SC Buochs SC Buochs
  FC Langenthal FC Langenthal 4:00 PM SV Muttenz SV Muttenz
  GC Zürich U21 Grasshopper Club Zürich U21 5:00 PM FC Bassecourt FC Bassecourt
  FC Kosova FC Kosova 4:30 PM FC Wettswil-Bonstetten FC Wettswil
Matchday 26 DJK Don Bosco DJK Don Bosco Bamberg 4:00 PM DJK Vilzing DJK Vilzing
  TSV Großbardorf TSV Großbardorf 5:00 PM SV Seligenporten Seligenporten
  1860 München II TSV 1860 München II 4:00 PM SpVgg Hankofen-Hailing SpVgg Hankofen
  Schwabmünchen TSV Schwabmünchen 4:00 PM FC Deisenhofen FC Deisenhofen
  Regensburg II SSV Jahn Regensburg II 5:00 PM TSV Nördlingen TSV Nördlingen
Matchday 20 FC Düren 1.FC Düren 4:00 PM SV Eilendorf SV Eilendorf
  Spvg Wesseling Spvg Wesseling-Urfeld 4:15 PM FC Hürth FC Hürth
  BW Friesdorf FC BW Friesdorf 4:15 PM FC Hennef 05 FC Hennef 05
  Siegburger SV Siegburger SV 04 4:15 PM SC Fortuna Köln II Fortuna Köln II
  VfL Vichttal VfL Vichttal 4:30 PM Viktoria Arnoldsweiler Arnoldsweiler
  SV Deutz 05 Sportvereinigung Deutz 05 4:30 PM SpVg Frechen 20 Frechen 20
  FC Pesch FC Pesch 4:30 PM SC Borussia Freialdenhoven Freialdenhoven
Matchday 24 SV Eichede SV Eichede 3:00 PM SV Preußen Reinfeld Pr. Reinfeld
Matchday 20 WAF Brigittenau WAF Brigittenau 11:30 AM Post SV Wien Post SV Wien
Matchday 14 K'lautern U19 1.FC Kaiserslautern U19 12:00 PM SSV Ulm 1846 U19 SSV Ulm U19
Matchday 17 Nürnberg U17 1.FC Nürnberg U17 3:00 PM Karlsruher SC U17 Karlsruhe U17
Matchday 19 FC Egg FC Egg 4:00 PM SC Admira Dornbirn Admira Dornbirn
  Nenzing FC Nenzing 4:00 PM FC Hard FC Hard
  Höchst FC Höchst 5:00 PM FC Blau-Weiß Feldkirch Feldkirch
Matchday 16 FC Genolier FC Genolier-Begnins 4:00 PM FC Saint-Maurice Saint-Maurice
  FC Piamont FC Piamont 3:30 PM FC Farvagny/Ogoz FC Farvagny
  CS Romontois CS Romontois 4:00 PM FC Portalban/Gletterens FC Portalban
  Sarraz-Eclépens FC La Sarraz-Eclépens 4:00 PM FC Stade-Payerne Stade-Payerne
  FC Köniz II FC Köniz II 2:00 PM FC Moutier FC Moutier
Matchday 18 AS Novazzano AS Novazzano 1968 4:00 PM FC Brunnen FC Brunnen
  FC Aegeri FC Aegeri 4:00 PM FC Kickers Luzern Kickers Luzern
Matchday 16 FC Muri FC Muri 3:30 PM SC Zofingen SC Zofingen
  FC Wettingen FC Wettingen 3:30 PM FC Blue Stars Zürich Blue Stars ZH
  FC Olten FC Olten 4:00 PM FC Klingnau FC Klingnau
  FC Widnau FC Widnau 3:00 PM FC Kreuzlingen FC Kreuzlingen
Matchday 15 Servette M-17 Servette FC M-17 3:00 PM FC Zürich U17 FC Zürich U17
Matchday 20 Gwarek U19 Gwarek Zabrze U19 12:30 PM Arka Gdynia U19 Arka Gdynia U19
  Lech U19 Lech Poznan U19 1:15 PM Lechia Gdansk U19 Lechia U19
  Escola U19 FCB Escola Varsovia U19 2:30 PM Cracovia Krakow U19 Cracovia U19
Group E Burundi Burundi 4:00 PM Mauritania Mauritania
Group F Rwanda Rwanda 7:00 PM Cape Verde Cape Verde
Group G Comoros Comoros 4:00 PM Kenya Kenya
  Togo Togo 7:00 PM Egypt Egypt
Group H Zimbabwe Zimbabwe 4:00 PM Algeria Algeria
  Botswana Botswana 7:00 PM Zambia Zambia
group J Equat. Guinea Equatorial Guinea 10:00 PM Libya Libya
group L Lesotho Lesotho 4:00 PM Benin Benin
Matchday 19 LD Alajuelense LD Alajuelense moved Deportivo Saprissa Saprissa
  AD San Carlos AD San Carlos moved CS Cartaginés Cartaginés
  ADR Jicaral ADR Jicaral moved La U Universitarios La U
  Grecia Municipal Grecia moved Guadalupe FC Guadalupe FC
  Herediano CS Herediano moved Santos de Guápiles FC Santos FC
  Pérez Zeledón Municipal Pérez Zeledón moved Limón FC Limón FC
Matchday 20 Fortuna 05 DSV Fortuna 05 Wien 11:15 AM Nußdorfer AC NAC
  Gersthof Gersthofer SV 11:15 AM L.A. Riverside L.A. Riverside
  LAC-Inter Landstraßer AC-Inter 11:15 AM KSV Siemens/Großfeld Siemens/Großfeld
Matchday 15 Haitzendorf SV Haitzendorf 5:30 PM SC Amaliendorf-Aalfang Amaliendorf
  Herzogenburg SC Herzogenburg 5:30 PM FC Rohrendorf Rohrendorf
  Rabenstein SC Rabenstein 5:30 PM USC Schweiggers Schweiggers
  Ybbs ASK Ybbs 5:30 PM SVg Purgstall Purgstall
  Wieselburg SC Wieselburg 5:30 PM SC Melk Melk
  Seitenstetten USC Seitenstetten 5:30 PM SK Eggenburg Eggenburg
  Würmla SV Würmla 5:30 PM UFC St. Peter/Au St. Peter/Au
  Obergänsernd. TSU Obergänserndorf 5:30 PM FC Mistelbach FC Mistelbach
  SVg Breitenau/Schwarzau SVg Breitenau/Schwarzau 5:30 PM SV Stockerau Stockerau
Matchday 28 Akwa United Akwa United 5:00 PM MFM FC MFM FC
  Enugu Rangers Enugu Rangers IFC 6:00 PM Wikki Tourists Wikki Tourists
  Warri Wolves FC Warri Wolves FC 6:00 PM Jigawa Golden Stars FC Jigawa
  Sunshine Stars Sunshine Stars 6:00 PM Adamawa United Adamawa United
  Abia Warriors Abia Warriors FC 6:00 PM Lobi Stars FC Lobi Stars
  Kano Pillars Kano Pillars 6:00 PM Nasarawa United Nasarawa United
  FC Heartland FC Heartland 6:00 PM Kwara United FC Kwara United
  Enyimba Aba Enyimba Aba 6:00 PM Dakkada FC Dakkada FC
  Ifeanyi Ubah Ifeanyi Ubah FC 6:00 PM Plateau United FC Plateau United
  Katsina Utd. Katsina United FC 6:00 PM Rivers United FC Rivers United
Matchday 29 Vado FC Vado Ligure 4:00 PM SC Caronnese Caronnese
  Ghiviborgo Ghivizzano Borgo a Mozzano 4:00 PM Savona FBC Savona
  Lavagnese USD Lavagnese 1919 4:00 PM US Fezzanese Fezzanese
  Lucchese AS Lucchese Libertas 4:00 PM Seravezza Pozzi Calcio Seravezza Pozzi
  Borgosesia Borgosesia Calcio 4:00 PM Fossano Calcio Fossano
  Bra AC Bra 4:00 PM Asdc Verbania Verbania
  Casale FBC Casale 4:00 PM SC Ligorna 1922 Ligorna
  Sanremese Sanremese Calcio 4:00 PM ASD Chieri Calcio Chieri
  Real Forte USD Real Forte Querceta 4:00 PM AC Prato Prato
Matchday 33 Ponte S.Pietro AC Ponte San Pietro 4:00 PM USD Scanzorosciate Scanzorosciate
  Virtus Bolzano Virtus Bolzano 4:00 PM Legnano AC Legnano
  Pro Sesto SSD Pro Sesto 4:00 PM USD Caravaggio Caravaggio
  Virtus Bergamo Virtus Ciserano Bergamo 1909 4:00 PM ASD NibionnOggiono NibionnOggiono
  Arconatese GS Arconatese 4:00 PM USD Castellanzese 1921 Castellanzese
  Seregno USD 1913 Seregno Calcio 4:00 PM Milano City FC Milano City
  Brusaporto A.S.D. Brusaporto 4:00 PM Tritium Calcio 1908 Tritium
  Sondrio Sondrio Calcio 4:00 PM US Inveruno Inveruno
  Dro Alto Garda Dro Alto Garda Calcio 4:00 PM US Folgore Caratese Caratese
  Villa d'Almè Villa d'Almè Valbrembana 4:00 PM US Levico Terme Levico Terme
  Adriese 1906 US Adriese 1906 3:30 PM ACD Campodarsego Campodarsego
  Montebelluna Calcio Montebelluna 1909 3:30 PM Polisportiva Tamai Tamai
  ASD Villafranca ASD Villafranca Veronese 3:30 PM Cjarlins Muzane Cjarlins Muzane
  Chions APC Chions 3:30 PM Clodiense SSD Clodiense
  Union Feltre Union Feltre 3:30 PM AC Delta Porto Tolle Delta PT
  Este AC Este 1920 3:30 PM AC Vigasio Vigasio
  Caldiero Caldiero Terme 3:30 PM GSD Ambrosiana Ambrosiana
  Legnago FC Legnago Salus 3:30 PM Luparense FC Luparense
  Cartigliano ASD Cartigliano 3:30 PM AC Belluno 1905 Belluno
  Mestre AC Mestre 3:30 PM San Luigi Calcio San Luigi
Matchday 29 Flaminia Calcio Flaminia 4:00 PM Aquila 1902 Montevarchi Montevarchi
  Monterosi Monterosi FC 4:00 PM FC Ponsacco 1920 Ponsacco
  Albalonga Albalonga Calcio 4:00 PM Bastia Calcio 1924 Bastia
  Aglianese Aglianese Calcio 1923 4:00 PM San Donato - Tavarnelle San Donato
  Scandicci CS Scandicci 1908 4:00 PM ASD Foligno Calcio Foligno Calcio
  Cannara ASD Cannara 4:00 PM Sporting Club Trestina Trestina
  Gavorrano US Follonica Gavorrano 4:00 PM US Grosseto 1912 Grosseto
  Sangiovannese Sangiovannese 1927 4:00 PM AC Tuttocuoio Tuttocuoio
  Grassina ASD Grassina 4:00 PM Pomezia Calcio Pomezia
  Porto S'Elpidio Porto Sant'Elpidio MP 4:00 PM ASD Vastese Calcio 1902 Vastese
  Atletico Fiuggi Atletico Terme Fiuggi 4:00 PM SSD Città di Campobasso Campobasso
  Recanatese US Recanatese 4:00 PM ACD Sangiustese Sangiustese
  Giulianova Real Giulianova SSD 4:00 PM SSD Jesina Calcio Jesina
  Agnonese Olympia Agnonese 4:00 PM Tolentino Calcio Tolentino
  Matelica Matelica Calcio 4:00 PM Pineto Calcio Pineto
  Cattolica SM Cattolica Calcio San Marino 4:00 PM San Nicolò Notaresco SN Notaresco
  Montegiorgio Montegiorgio Calcio 4:00 PM Avezzano Calcio Avezzano
  Chieti FC Chieti FC 1922 4:00 PM Polisportiva Vastogirardi Vastogirardi
  Tor Sapienza ASD Tor Sapienza 4:00 PM Ladispoli Calcio Ladispoli
  Latina Calcio Latina Calcio 1932 4:00 PM Arzachena Costa Smeralda Arzachena
  Torres SEF Torres 1903 4:00 PM Turris Calcio Turris Calcio
  Muravera Muravera Calcio 4:00 PM Team Nuova Florida Florida
  Anagni Città di Anagni Calcio 4:00 PM Vis Artena Vis Artena
  Ostiamare AS Ostiamare Lido Calcio 4:00 PM Sassari Latte Dolce Latte Dolce
  Cassino Cassino Calcio 1924 4:00 PM FC Aprilia Racing Club Racing Aprilia
  Portici Portici 1906 4:00 PM Trastevere Calcio Trastevere
  Lanusei ASD Lanusei Calcio 4:00 PM Polisportiva Budoni Calcio Budoni
  Foggia Foggia Calcio 4:00 PM Fidelis Andria Fidelis Andria
  Brindisi Brindisi FC 4:00 PM ASD Team Altamura Altamura
  Taranto Taranto FC 1927 4:00 PM FC Francavilla 1931 Francavilla
  Nocerina Nocerina 1910 4:00 PM US Agropoli 1921 Agropoli
  Casarano Casarano Calcio 4:00 PM Gelbison Vallo della Lucania Gelbison
  Grumentum Grumentum 4:00 PM USD Bitonto Calcio Bitonto
  Cerignola Audace Cerignola 4:00 PM Gladiator 1924 Gladiator
  Gravina FBC Gravina 4:00 PM US Città di Fasano Fasano
  Nardò AC Nardò 4:00 PM Sorrento 1945 Sorrento
Matchday 3 Navua FC Navua FC 6:00 AM Ba FC Ba FC
Suriname Suriname 1:00 AM Grenada Grenada
Matchday 16 Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer 3:00 PM Alphense Boys Alphense Boys
Matchday 17 RKVV Velsen RKVV Velsen 3:00 PM SJC Noordwijk SJC Noordwijk
Matchday 18 Hollandia HVV Hollandia 3:00 PM VV Emmen VV Emmen
  MSC Meppel MSC Meppel 3:00 PM SDO Bussum SDO Bussum
  VV Hoogeveen VV Hoogeveen 3:00 PM KVV Quick '20 Quick '20
  Unitas GVV Unitas 3:00 PM UDI'19/Beter Bed UDI '19
  Juliana '31 Juliana '31 3:00 PM VV Baronie Baronie
  LONGA '30 LONGA '30 3:00 PM RKSV Halsteren RKSV Halsteren
  SP Silvolde Sportclub Silvolde 3:00 PM IFC Ambacht IFC Ambacht
  RKSV Minor RKSV Minor 3:30 PM OJC Rosmalen OJC Rosmalen
  EHC Hoensbroek EHC Hoensbroek 3:30 PM RKZVC Zieuwent RKZVC
  VV Moerse Boys VV Moerse Boys 3:30 PM AWC Wijchen AWC
  RKSV Nuenen RKSV Nuenen 3:30 PM SV Meerssen SV Meerssen
Matchday 20 Chennai City Chennai City FC moved Churchill Brothers SC Ch. Brothers

Select date

Player birthdays

  • N'Golo Kanté
    Date of birth: Mar 29, 1991  France
    Position: Central Midfield
    Market value: 100,00 mil. €
    Chelsea FC
    Age: 29 years

Coach birthdays