To use this site, please enable Javascript.

Matches Feb 28, 2021

matchday 23
Union Berlin 1.FC Union Berlin 1:1 TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
 
1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05 0:1 FC Augsburg FC Augsburg
 
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 1:2 SC Freiburg SC Freiburg
 
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 3:2 Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
 
SV Sandhausen SV Sandhausen 3:0 VfL Osnabrück VfL Osnabrück
 
1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg 0:0 Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
matchday 26
Türkgücü Münch. Türkgücü München 1:1 FSV Zwickau FSV Zwickau
 
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 1:2 MSV Duisburg MSV Duisburg
Group C Wydad AC Wydad Casablanca 4:0 Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
Group B CR Belouizdad CR Belouizdad 1:5 Mamelodi Sundowns FC Sundowns
final 1st leg Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 0:1 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
matchday 26
Crystal Palace Crystal Palace 0:0 Fulham FC Fulham
 
Leicester Leicester City 1:3 Arsenal FC Arsenal
 
Spurs Tottenham Hotspur 4:0 Burnley FC Burnley
 
Chelsea Chelsea FC 0:0 Manchester United Man Utd
  Sheff Utd Sheffield United 0:2 Liverpool FC Liverpool
matchday 11 IC d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 2:0 Club Esportiu Carroi CE Carroi
  UE Engordany UE Engordany 5:0 Penya Encarnada d'Andorra Penya Encarnada
  AC Escaldes Atlètic Club d'Escaldes 1:1 UE Sant Julia Sant Julia
  FC Santa Coloma FC Santa Coloma 1:0 UE Santa Coloma UE Santa Coloma
matchday 25 Celta de Vigo Celta de Vigo 1:1 Real Valladolid CF Real Valladolid
  Cádiz CF Cádiz CF 0:1 Real Betis Balompié Real Betis
  Granada CF Granada CF 2:1 Elche CF Elche CF
  Villarreal Villarreal CF 0:2 Atlético Madrid Atlético Madrid
matchday 1 AA Altos Associacao Atlética de Altos (PI) 2:1 Associação Desportiva Confiança (SE) Confiança-SE
matchday 24 Sampdoria UC Sampdoria 0:2 Atalanta BC Atalanta BC
  Udinese Calcio Udinese Calcio 1:0 ACF Fiorentina Fiorentina
 
Inter Inter Milan 3:0 Genoa CFC Genoa
  Crotone FC Crotone 0:2 Cagliari Calcio Cagliari Calcio
 
SSC Napoli SSC Napoli 2:0 Benevento Calcio Benevento
 
AS Roma AS Roma 1:2 AC Milan AC Milan
matchday 27 Monaco AS Monaco 2:0 Stade Brest 29 Stade Brest 29
  Stade Reims Stade Reims 0:0 Montpellier HSC Montpellier
  FC Lorient FC Lorient 2:1 AS Saint-Étienne Saint-Étienne
  Nîmes Olympique Nîmes Olympique 1:1 FC Nantes FC Nantes
  SCO Angers SCO Angers 2:2 RC Lens Lens
  LOSC Lille LOSC Lille 1:1 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
  Marseille Olympique Marseille 1:1 Olympique Lyon Olympique Lyon
matchday 19
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 0:1 SCR Altach SCR Altach
 
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 0:2 Austria Vienna Austria Vienna
 
Sturm Graz SK Sturm Graz 2:1 Red Bull Salzburg RB Salzburg
matchday 20 Spartak Moscow Spartak Moscow 0:2 Rubin Kazan Rubin Kazan
  Akhmat Grozny Akhmat Grozny 1:2 Dynamo Moscow Dynamo Moscow
  Krasnodar FK Krasnodar 2:2 Ural Yekaterinburg Ural
matchday 15 Ak.Spartak U16 Akademia Spartak Moskau U16 5:0 Y. Konoplev Football Akademia U16 Konoplev U16
  Akademia FCSM Akademia Spartak Moscow 1:1 Y. Konoplev Football Academy U17 Ak.Konoplev U17
  Chertanovo II Chertanovo Moskau II 2:1 Rotor Volgograd II Rotor Vg. II
matchday 22 Westlandia RKVV Westlandia postponed ADO '20 Heemskerk ADO '20
  RKVV DEM RKVV DEM postponed GVV Unitas Unitas
  Quick DH HV & CV Quick postponed VV UNA Veldhoven VV UNA
  Dongen VV Dongen postponed Blauw Geel '38 Blauw Geel '38
  VV Gemert VV Gemert postponed USV Hercules USV Hercules
  Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer postponed EVV Echt EVV Echt
  OFC Oostzaan OFC Oostzaan postponed VV Hoogland Hoogland
  Groene Ster RKSV Groene Ster postponed HSC '21 Haaksbergen HSC '21
  SV Oss '20 SV Oss '20 postponed HVV Hollandia Hollandia
matchday 25 FC Hermannstadt FC Hermannstadt 1:2 Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi OSK
  FC Botosani FC Botosani 0:2 FCSB FCSB
matchday 22
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 2:0 FC Lugano FC Lugano
 
FC Luzern FC Luzern 2:2 BSC Young Boys BSC Young Boys
 
FC Sion FC Sion 0:2 FC Vaduz FC Vaduz
matchday 24 Sparta R. Sparta Rotterdam 0:2 Willem II Tilburg Willem II
  FC Groningen FC Groningen 1:0 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
 
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 1:1 Ajax Amsterdam Ajax
  AZ Alkmaar AZ Alkmaar 4:2 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
matchday 27 Göztepe Göztepe 1:0 Kasimpasa Kasimpasa
 
Trabzonspor Trabzonspor 0:1 Fenerbahce SK Fenerbahce
matchday 16 FK Minaj FK Minaj 2:1 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
  Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 0:1 Zorya Lugansk Zorya Lugansk
  PFK Lviv PFK Lviv 1:4 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
matchday 24 Aris Saloniki Aris Thessaloniki 3:0 Atromitos Athen Atromitos Athen
  AE Larisa AE Larisa 1:0 Panetolikos GFS Panetolikos
  PAS Lamia PAS Lamia 1964 0:0 PAS Giannina PAS Giannina
  Panathinaikos Panathinaikos Athens 1:1 AEK Athens AEK Athens
matchday 11 Ergotelis GS Ergotelis 1:0 Apollon Larisas Ap. Larisas
  APO Levadiakos APO Levadiakos 2:1 Doxa Dramas Doxa Dramas
  Panachaiki Panachaiki GE 1:0 AO Xanthi AO Xanthi
matchday 28 Standard Liège Standard Liège 1:3 RSC Anderlecht RSC Anderlecht
  Beerschot V.A. Beerschot V.A. 2:2 Royal Excel Mouscron Mouscron
  Sint-Truiden Sint-Truidense VV 0:2 KAS Eupen KAS Eupen
matchday 21 KSK Lierse Kem. KSK Lierse Kempenzonen 0:1 RFC Seraing RFC Seraing
  KVC Westerlo KVC Westerlo 4:0 KMSK Deinze KMSK Deinze
matchday 23 RFC Wetteren RFC Wetteren 4:00 PM KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde
  Zwevezele SKV Zwevezele 4:00 PM Olsa Brakel Olsa Brakel
  FC Gullegem FC Gullegem 4:00 PM KFC Merelbeke Merelbeke
  KSCT Menen KSCT Menen 4:00 PM KVV Zelzate Zelzate
  KVK Westhoek KVK Westhoek 4:00 PM KSC Lokeren-Temse Lokeren-Temse
matchday 21 Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 0:1 FC FASTAV Zlin FC Zlin
  Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 2:0 MFK Karvina MFK Karvina
  Slovácko 1.FC Slovácko 2:3 SK Slavia Prague Slavia Prague
matchday 18 Odense BK Odense Boldklub 2:1 Randers FC Randers FC
  Nordsjaelland FC Nordsjaelland 2:2 Aalborg BK Aalborg BK
  FC Copenhagen FC Copenhagen 3:3 Aarhus GF Aarhus GF
  FC Midtjylland FC Midtjylland 1:0 Bröndby IF Bröndby IF
matchday 20 FK TSC U17 FK TSC Backa Topola U17 1:2 FK Napredak Krusevac U17 Napredak U17
  FK TSC U19 FK TSC Backa Topola U19 3:2 FK Napredak Krusevac U19 Napredak U19
matchday 22 Rad Belgrad U19 FK Radnicki Belgrad U19 0:3 Red Star Belgrade U19 Red Star U19
matchday 24 Red Star Red Star Belgrade 4:0 FK Proleter Novi Sad Proleter
matchday 23 HNK Gorica HNK Gorica 2:1 NK Istra 1961 NK Istra
  Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 3:0 Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
matchday 3 TPS U19 Turun Palloseura U19 postponed FC Kontu U19 FC Kontu U19
  Käpylän U19 Käpylän Pallo U19 postponed Jyväskylän Komeetat U19 Komeetat U19
  KuPS U19 Kuopion Palloseura U19 postponed Hämeenlinnan Jalkapalloseura U19 HJS U19
  TPV U19 Tampereen Pallo-Veikot U19 postponed PPJ Helsinki U19 PPJ U19
  PK-35 U19 Pallokerho-35 U19 postponed FC Honka U19 FC Honka U19
Round of 16 NK Oriolik NK Oriolik 1:0 AET Rudar Labin Rudar Labin
matchday 19 Wisla Plock Wisla Plock 1:3 Wisla Kraków Wisla Kraków
  Cracovia Cracovia 2:4 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
  Slask Wroclaw Slask Wroclaw 2:1 Pogon Szczecin Pogon Szczecin
  Botev Vratsa POFK Botev Vratsa 0:3 Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo
  Botev Plovdiv Botev Plovdiv 1:1 PFC Montana PFC Montana
  CSKA 1948 CSKA 1948 0:0 Levski Sofia Levski Sofia
matchday 20 Litex Lovech PFC Litex Lovech 2:2 PFC Ludogorets Razgrad II Ludogorets II
matchday 24 NK Bravo NK Bravo 0:1 NS Mura NS Mura
  NK Domzale NK Domzale 1:0 ND Gorica ND Gorica
matchday 14 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 5:0 US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
  Titus Petange Union Titus Petange 1:2 Jeunesse Esch Jeunesse Esch
  Vict. Rosport FC Victoria Rosport 0:3 FC Etzella Ettelbruck E. Ettelbrück
  Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica 0:1 Racing FC Union Luxembourg RFCU Luxembourg
  CS Fola Esch CS Fola Esch 4:1 FC Rodange 91 FC Rodange 91
  F91 Dudelange F91 Dudelange 1:1 FC UNA Strassen FC UNA Strassen
  Pr. Niederkorn FC Progrès Niederkorn 1:1 FC Differdange 03 Differdange 03
matchday 23 Paksi FC Paksi FC 1:3 Újpest FC Újpest FC
  Zalaegerszeg Zalaegerszegi TE FC 0:2 MOL Fehérvár FC Fehérvár
matchday 21 SKF Sered SKF Sered 0:5 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
matchday 14 TuS Mondorf TuS Mondorf 4:00 PM SV Wachtberg SV Wachtberg
  SpVg Porz SpVg Porz 4:00 PM SC Rheinbach SC Rheinbach
  FV Bad Honnef FV Bad Honnef 4:00 PM FV Bonn-Endenich 08 FV Endenich
  Homburg-Nü. SSV Homburg-Nümbrecht 4:15 PM TSV Germania Windeck G. Windeck
  SV Schlebusch SV Schlebusch 4:15 PM Eintracht Hohkeppel E. Hohkeppel
  FV Wiehl FV Wiehl 4:15 PM TuS 05 Oberpleis Oberpleis
  L.-Hohenlind SC Borussia Lindenthal-Hohenlind 4:30 PM 1.FC Spich 1.FC Spich
  SV Wermelskirchen SV Wermelskirchen 4:00 PM Mülheimer FC 97 Mülheimer FC
  Duisburger SV Duisburger SV 1900 4:00 PM FC Remscheid FC Remscheid
  Burgaltendorf SV Burgaltendorf 4:00 PM ESC Rellinghausen 06 ESC Rellinghsn.
  Hamborn 07 Sportfreunde Hamborn 07 4:00 PM SV Genc Osman Duisburg SV Genc Osman
  VfB Speldorf VfB Speldorf 4:00 PM DJK/Arminia Klosterhardt A. Klosterhardt
  BG Überruhr Blau-Gelb Überruhr 4:15 PM SpVgg Steele 03/09 SpVgg Steele
  BW Mintard DJK Blau-Weiß Mintard 4:15 PM VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen
matchday 18 FSV Neusalza-S. FSV Neusalza-Spremberg 3:00 PM Kickers 94 Markkleeberg K. Markkleeberg
  SG Rabenstein SG Handwerk Rabenstein 3:00 PM FSV Motor Marienberg Mo. Marienberg
matchday 17 Teistungen FC Wacker Teistungen 3:30 PM SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt
matchday 21 SG Kinzenbach SG Kinzenbach postponed FC Gießen II FC Gießen II
  TuBa Pohlheim FC TuBa Pohlheim postponed TSV Michelbach TSV Michelbach
  Steinbach II TSV Steinbach II postponed FC Ederbergland FC Ederbergland
  FC Waldbrunn FC Waldbrunn postponed Spvgg Eltville Spvgg Eltville
  VfB Marburg VfB Marburg postponed SC Waldgirmes II Waldgirmes II
  Walluf SG Walluf postponed SV 1913 Niedernhausen Niedernhausen
  FV Breidenbach FV Breidenbach postponed SSV Langenaubach Langenaubach
  FV Biebrich 02 FV Biebrich 02 postponed Germania Schwanheim Schwanheim
  SV Bauerbach SV Bauerbach postponed SF/BG Marburg SF/BG Marburg
  FC Cleeberg FC Cleeberg postponed RSV Weyer RSV Weyer
matchday 19 FC Auggen FC Auggen 3:30 PM FC Teningen FC Teningen
  SF Elzach-Yach SF Elzach-Yach 3:30 PM Offenburger FV Offenburger FV
  DJK Donauesch. DJK Donaueschingen 3:30 PM SC Pfullendorf SC Pfullendorf
matchday 17 TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen postponed Borussia Emsdetten Bor. Emsdetten
  GW Nottuln SV Grün-Weiß Nottuln postponed VfL Theesen VfL Theesen
  Lüner SV Lüner SV postponed SC Peckeloh SC Peckeloh
  Rödinghausen II SV Rödinghausen II postponed TuS Hiltrup TuS Hiltrup
  1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck postponed Preußen Espelkamp Pr. Espelkamp
  Erkenschwick SpVgg Erkenschwick postponed TuS Tengern TuS Tengern
  Neuenkirchen SuS Neuenkirchen postponed SC Herford SC Herford
  VfB Fichte VfB Fichte Bielefeld postponed SV Mesum SV Mesum
  Delbrücker SC Delbrücker SC postponed Westfalia Kinderhaus W. Kinderhaus
  SV Hohenlimburg SV Hohenlimburg 10 4:00 PM FC Iserlohn 46/49 FC Iserlohn
  SV Sodingen SV Sodingen 4:00 PM DSC Wanne-Eickel Wanne-Eickel
  DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel 4:00 PM FC Lennestadt Lennestadt
  YEG Hassel YEG Hassel 4:00 PM SV Rot-Weiß Deuten RW Deuten
  C. Wiemelhausen Concordia Wiemelhausen 4:00 PM SC Neheim SC Neheim
  Bor. Dröschede Borussia Dröschede 4:30 PM BSV Schüren BSV Schüren
  FSV Gerlingen FSV Gerlingen 4:30 PM SpVg Hagen 11 SpVg Hagen 11
  Brünninghausen FC Brünninghausen 5:00 PM SV Wacker Obercastrop Wacker Castrop
  Westfalia Wickede Westfalia Wickede 5:00 PM TuS Bövinghausen TuS Bövinghausen
Group A San Lorenzo Club Atlético San Lorenzo de Almagro 0:4 Club Atlético Central Córdoba (SdE) Central Córdoba
  Platense Club Atlético Platense 0:1 Club Atlético River Plate River Plate
Group B Independiente Club Atlético Independiente 1:0 Club de Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia
matchday 8 Toluca Deportivo Toluca 0:0 Atlas Guadalajara Atlas
  América CF América 2:0 CF Pachuca CF Pachuca
  León Club León FC 0:1 CD Cruz Azul CD Cruz Azul
matchday 10 CD La Equidad CD La Equidad Seguros SA 2:1 Boyacá Chicó FC Boyacá Chicó
  Patriotas Boyacá Patriotas FC 1:0 Junior FC Junior FC
  Envigado Envigado FC 1:1 Independiente Medellín Indep. Medellín
matchday 1 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 1:2 Nagoya Grampus Nagoya Grampus
  SC Sagamihara SC Sagamihara 0:2 Kyoto Sanga Kyoto Sanga
  JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 1:1 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
  Mito HollyHock Mito HollyHock 1:2 Omiya Ardija Omiya Ardija
  Machida Zelvia Machida Zelvia 1:1 Montedio Yamagata Monte. Yamagata
  Tochigi SC Tochigi SC 0:2 Fagiano Okayama Fagiano Okayama
  Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 2:1 Blaublitz Akita Blaublitz Akita
  Tokyo Verdy Tokyo Verdy 3:0 Ehime FC Ehime FC
  FC Ryukyu FC Ryukyu 1:0 Júbilo Iwata Júbilo Iwata
  Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 0:0 Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
matchday 21 Al-Raed Al-Raed 4:0 Al-Ain Al-Ain
  Al Qadisiyah Al Qadisiyah FC 1:4 Al-Ittihad Jeddah Ittihad
  Al-Fateh Al-Fateh 2:5 Al-Hilal Riyadh Hilal
  Al-Nassr Al-Nassr FC 2:2 Abha Club Abha
matchday 7 Morelia Club Atlético Morelia 0:2 Celaya FC Celaya
matchday 1 Rockdale City Suns Rockdale City Suns 4:0 Wollongong Wolves FC Wolves FC
matchday 16 Newcastle Newcastle United Jets 0:2 Wellington Phoenix Wellington P.
matchday 18 Sydney FC Sydney FC 0:1 Macarthur FC Macarthur
matchday 20 Mladost Kakanj FK Mladost Doboj-Kakanj 0:1 NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
  Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla 0:2 FK Tuzla City FK Tuzla City
matchday 13 Aswan SC Aswan SC 0:2 Bank El Ahly Bank El Ahly
matchday 14 El Ahly El Ahly Cairo postponed Tala'ea El Gaish Gaish
matchday 8 OC Safi Olympique Safi 0:1 FUS Rabat FUS Rabat
  Ittihad Tanger Ittihad Tanger 1:2 Mouloudia d'Oujda Mouloudia
  Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida 0:0 Raja Club Athletic Casablanca Raja Casablanca
matchday 6 ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 0:1 Club Sportif Sfaxien CS Sfaxien
matchday 14 US Tataouine US Tataouine 1:1 Avenir Sportif Rejiche AS Rejiche
  Olympique Beja Olympique Beja 1:1 Stade Tunisien Stade Tunisien
matchday 1 FC Telavi FC Telavi 1:0 FC Samtredia FC Samtredia
  FC Dila FC Dila Gori 1:0 Shukura Kobuleti Shukura
  Pohang Steelers Pohang Steelers 2:1 Incheon United Incheon Utd.
  Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings 1:0 Gwangju FC Gwangju FC
  Bucheon FC Bucheon FC 1995 1:2 Daejeon Hana Citizen Daejeon Hana C.
  Busan IPark Busan IPark 0:3 Seoul E-Land Seoul E-Land
  Novorizontino Grêmio Novorizontino (SP) 1:1 Associação Atlética Ponte Preta Ponte Preta
  RB Bragantino Red Bull Bragantino 0:0 Sport Club Corinthians Paulista Corinthians
  Santo André Esporte Clube Santo André (SP) 2:2 Santos FC Santos FC
matchday 16
FC Wacker FC Wacker Innsbruck 1:1 SV Kapfenberg SV Kapfenberg
  Rapid Wien II SK Rapid Wien II 1:0 FC Liefering FC Liefering
matchday 33 Wycombe Wycombe Wanderers 0:2 Norwich City Norwich
matchday 1 AA Caldense Associação Atlética Caldense (MG) 1:1 Tombense Futebol Clube (MG) Tombense
  América-MG América Futebol Clube (MG) 1:0 Boa Esporte Clube (MG) Boa Esporte
  Pouso Alegre Pouso Alegre FC 0:0 Coimbra Esporte Clube Ltda (MG) Coimbra-MG
  Patrocinense-MG CA Patrocinense (MG) 0:2 Athletic Club (MG) Athletic Club
Group 1 Bento Gonçalves Clube Esportivo de Bento Gonçalves (RS) 1:0 Esporte Clube São José (RS) EC São José
  Brasil-RS Grêmio Esportivo Brasil (RS) 0:1 Clube Esportivo Aimoré (RS) Aimoré-RS
  Internacional Sport Club Internacional 1:0 Esporte Clube Juventude Juventude
  Novo Hamburgo Esporte Clube Novo Hamburgo (RS) 1:1 Esporte Clube Pelotas (RS) Pelotas-RS
  Fluminense-BA Fluminense de Feira Futebol Clube (BA) 1:0 E.C.P.P. Vitória da Conquista (BA) Conquista-BA
Final Livingston FC Livingston FC 0:1 St. Johnstone FC St. Johnstone
Group A Itumbiara Itumbiara Esporte Clube (GO) 1:1 Clube Recreativo e Atlético Catalano (GO) CRAC (GO)
  Anápolis-GO Grêmio Esportivo Anápolis (GO) 3:1 Anápolis Futebol Clube (GO) Anápolis
Group B Vila Nova FC Vila Nova Futebol Clube (GO) 1:0 Jaraguá Esporte Clube (GO) Jaraguá EC
Group 1 Náutico Clube Náutico Capibaribe 5:0 Central Sport Club (PE) Central
  Retrô FC Retrô Futebol Clube Brasil 3:2 Sete de Setembro Esporte Clube (PE) Sete-PE
matchday 1 Carajás Carajás EC 0:2 Bragantino Clube do Pará (PA) Bragantino-PA
  Paysandu SC Paysandu Sport Club (PA) 1:1 Castanhal Esporte Clube (PA) Castanhal
  Independente-PA Independente Atlético Clube (PA) 1:0 Tapajós Futebol Clube (PA) Tapajós-PA
  Itupiranga SC Itupiranga 1:3 Paragominas Futebol Clube (PA) Paragominas
  Remo Clube do Remo (PA) 4:1 Gavião Kyikatêjê Futebol Clube Gavião Kyikat.
  Marabá-PA Águia de Marabá Futebol Clube (PA) 3:2 Tuna Luso Brasileira (PA) Tuna Luso
Group 1 Hercílio Luz-SC Hercílio Luz Futebol Clube (SC) 2:3 Esporte Clube Próspera (SC) EC Próspera
  Aliança Desportiva Aliança 1:0 Clube Sociedade Esportiva (AL) CS Esportiva
matchday 2 Globo FC Globo Futebol Clube (RN) 3:1 Palmeira Futebol Clube (RN) Palmeira FC
  Sociedade Unida Associação Sportiva Sociedade Unida (RN) 4:0 ACD Potiguar (RN) Potiguar-RN
  América-RN América Futebol Clube (RN) 2:1 Santa Cruz Futebol Clube (RN) Santa Cruz-RN
matchday 1 Grêmio Sorriso Associação Grêmio Sorriso (MG) 3:0 Sinop FC (MT) Sinop FC
  Cuiabá-MT Cuiabá Esporte Clube (MT) 6:1 Poconé Esporte Clube (MT) Poconé EC
  Dom Bosco Clube Esportivo Dom Bosco (MT) 2:3 Operário Futebol Clube Ltda. (MT) Operário-MT
  Nova Mutum EC Nova Mutum Esporte Clube (MT) 1:0 Ação Ação
  União Esporte Clube (MT) União Esporte Clube (MT) 0:0 Luverdense Esporte Clube (MT) Luverdense
matchday 3 River-PI River Atlético Clube (PI) 0:2 Esporte Clube Flamengo (PI) Flamengo-PI
  Tiradentes SE Tiradentes 0:0 Sociedade Esportiva Picos (PI) Picos
  Parnahyba-PI Parnahyba Sport Club (PI) 1:1 Fluminense EC (PI) Fluminense-PI
matchday 19 Mondercange FC Mondercange postponed  FC Alisontia Steinsel Steinsel
  Weiler FC Yellow Boys Weiler-La-Tour postponed FC Atert Bissen FC Atert Bissen
  Mertert-Wass. Union Mertert-Wasserbillig postponed FC Mamer 32 FC Mamer 32
  US Esch Union Sportive Esch-Alzette postponed FC Berdenia Berbourg Berbourg
  Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach postponed SC Bettembourg SC Bettembourg
  Junglinster FC Jeunesse Junglinster postponed UN Käerjeng 97 UN Käerjeng 97
  Marisca Mersch FC Marisca Mersch postponed FC Blo-Wäiss Medernach Medernach
  US Rumelange US Rumelange postponed FC Schifflange 95 Schifflange 95
matchday 5 Sol de América Club Sol de América 1:3 Club Guaraní Guaraní
matchday 10 CA Cerro Club Atlético Cerro 0:1 Club Nacional Nacional
  CA Fénix CA Fénix 2:1 Club Atlético Boston River Boston River
matchday 1 Desportiva-ES Associação Desportiva Ferroviária Vale do Rio (ES) 4:1 Vilavelhense Futebol Clube (ES) Vilavelhense
  Rio Branco FC Rio Branco Futebol Clube (ES) 2:0 S. E. Serra Futebol Clube (ES) Serra-ES
Group 1 Valur Valur Reykjavík 3:0 UMF Víkingur Ólafsvík Víkingur Ó.
Group 3 Keflavík Keflavík ÍF 2:0 UMF Selfoss Selfoss
Group 4 Leiknir Leiknir Reykjavík 3:4 Fjölnir Reykjavík Fjölnir
Group A Dourados Dourados AC 1:0 Aquidauanense Futebol Clube (MS) Aquidauanense
  Águia Negra Esporte Clube Águia Negra (MS) 1:1 Novo Futebol Clube (MS) Novo FC
Group B Costa Rica EC Costa Rica Esporte Clube (MS) 3:0 Três Lagoas SC Três Lagoas
  Comercial-MS Esporte Clube Comercial (MS) 1:1 União ABC União
matchday 2 Capital FC Capital Futebol Clube (TO) 0:0 Tocantinópolis Esporte Clube (TO) Tocantinópolis
  Tocantins EC Tocantins Esporte Clube 0:3 Palmas Futebol e Regatas Palmas
  Gurupi-TO Gurupi Esporte Clube (TO) 1:3 Paraíso FC Paraíso
matchday 1 APOEL Nicosia APOEL Nicosia 2:0 Ethnikos Achnas Ethnikos
  Olympiakos N. Olympiakos Nicosia 0:1 Omonia Nicosia Omonia Nikosia
matchday 2 Itabaiana-SE Associação Olímpica de Itabaiana (SE) 1:0 Sociedade Boca Júnior Futebol Clube (SE) Boca Júnior
matchday 23 Chonburi FC Chonburi FC 4:1 Suphanburi FC Suphanburi FC
  Port FC Port FC 3:1 Rayong FC Rayong FC
  Sukhothai FC Sukhothai FC 0:1 True Bangkok United Bangkok Utd.
  Samut Prakan C. Samut Prakan City 0:6 BG Pathum United BG Pathum Utd.
matchday 25 Uthai Thani FC Uthai Thani FC 0:0 Nongbua Pitchaya FC Nongbua FC
  Phrae Utd. Phrae United 1:1 Grand Andaman Ranong United Ranong Utd.
  Udon Thani FC Udon Thani FC 0:2 Chiangmai United Chiangmai Utd.
  Lampang FC Lampang FC 1:1 Chainat Hornbill FC Chainat FC
  Kasetsart FC Kasetsart FC 0:1 Nakhonpathom United Nakhonpathom
matchday 27 Lecco Calcio Lecco 1912 4:0 Juventus U23 Juventus U23
  Pergolettese US Pergolettese 1932 1:0 AS Livorno AS Livorno
  Renate AC Renate 1:1 Piacenza Calcio 1919 Piacenza
  Grosseto US Grosseto 1912 3:1 US Città di Pontedera Pontedera
  Carpi Carpi FC 1909 0:0 Fermana FC Fermana
  AJ Fano Alma Juventus Fano 1906 1:1 Ravenna FC Ravenna
  Triestina US Triestina 2:2 SS Arezzo Arezzo
  Padova Calcio Padova 0:0 Cesena FC Cesena
  Vibonese US Vibonese 1:1 Calcio Catania Catania
  Teramo Teramo Calcio 1913 2:0 Paganese Calcio 1926 Paganese
matchday 23 Sancaktepe FK Sancaktepe FK 0:3 Hacettepe Spor Hacettepe
  Ergene Velimese Ergene Velimese Spor 1:1 Gümüshanespor Gümüshanespor
matchday 24 Kocaelispor Kocaelispor 1:1 Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
matchday 27 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada 1:1 Girona FC Girona
  Sporting Gijón Sporting Gijón 1:1 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
  CD Tenerife CD Tenerife 3:1 AD Alcorcón Alcorcón
  Real Oviedo Real Oviedo 1:0 Real Zaragoza Real Zaragoza
matchday 8 G. Ajaccio GFC Ajaccio 1:2 CS Sedan-Ardennes CS Sedan
matchday 17 Farul 1920 FC Farul Constanta 1920 1:0 ACS Viitorul P. Târgu Jiu Viitorul Tg.Jiu
  Pandurii Pandurii Targu Jiu 0:4 Petrolul Ploiesti Petrolul
matchday 26 Almere City Almere City FC 0:2 SC Cambuur-Leeuwarden SC Cambuur
matchday 21 Portimonense Portimonense Futebol SAD 0:0 CS Marítimo Marítimo
  Tondela CD Tondela 1:0 Gil Vicente FC Gil Vicente
  Nacional CD Nacional 1:2 SC Braga Braga
matchday 22 Estoril Praia GD Estoril Praia 3:2 SL Benfica B Benfica B
  Mafra CD Mafra 1:0 FC Penafiel Penafiel
  Casa Pia Casa Pia AC 2:0 UD Oliveirense Oliveirense
  Leixões Leixões SC 2:1 Académico Viseu FC Académico Viseu
matchday 24 A. Keciörengücü Ankara Keciörengücü 1:1 Samsunspor Samsunspor
  Eskisehirspor Eskisehirspor 0:3 Istanbulspor Istanbulspor
  Bursaspor Bursaspor 3:2 Akhisarspor Akhisarspor
  Giresunspor Giresunspor 1:2 Altay SK Altay SK
matchday 19 HB Köge HB Köge 3:0 Vendsyssel FF Vendsyssel FF
  Fremad Amager BK Fremad Amager 2:2 Hobro IK Hobro IK
  Radnicki Pirot FK Radnicki Pirot 1:0 FK Radnicki Sremska Mitrovica Radnicki Srem
  FK Zemun FK Zemun 0:1 FK Buducnost Dobanovci Dobanovci
  Borac Cacak FK Borac 1926 Cacak 0:0 GFK Jagodina Jagodina
  Kabel Novi Sad FK Kabel Novi Sad 2:0 FK Sloga Kraljevo Sloga Kraljevo
  Kolubara FK Kolubara Lazarevac 1:0 FK Dinamo Vranje Dinamo Vranje
matchday 20 Bijelo Brdo NK BSK Bijelo Brdo 2:0 HNK Hajduk Split II Hajduk Split II
  Croat. Zmijavci NK Croatia Zmijavci 1:0 NK Osijek II NK Osijek II
matchday 18 Korona Kielce Korona Kielce 2:2 Chrobry Glogow Chrobry Glogow
matchday 22 Chelmianka Chelmianka Chelm 3:0 Wisla Sandomierz Wisla Sand.
  Avia Swidnik Avia Swidnik 1:1 Cracovia II Cracovia II
  Jutrzenka Jutrzenka Giebultow 0:3 LKS Lagów LKS Lagów
Group 2 Falkenberg Falkenbergs FF 1:3 Degerfors IF Degerfors
  Utsikten Utsiktens BK 1:4 IF Elfsborg Elfsborg
Group 4 Kalmar FF Kalmar FF 1:0 IK Brage Brage
  Djurgarden Djurgardens IF 7:0 Umeå FC Umeå FC
Group 6 IFK Göteborg IFK Göteborg 1:1 GIF Sundsvall GIF Sundsvall
  Sandviken Sandvikens IF 1:4 IFK Norrköping Norrköping
Group 7 IF Lödde IF Lödde 0:7 Örebro SK Örebro SK
  Sirius IK Sirius 1:1 Trelleborgs FF Trelleborg
Group 8 Oskarshamn Oskarshamns AIK 0:3 Hammarby IF Hammarby
matchday 22 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja 2:0 OFK Petrovac OFK Petrovac
  FK Jezero FK Jezero 0:2 FK Sutjeska Niksic Sutjeska Niksic
  Iskra D. FK Iskra Danilovgrad 1:0 FK Podgorica FK Podgorica
  Zeta Golubovac FK Zeta Golubovac 1:2 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
  B. Podgorica Buducnost Podgorica 1:0 OFK Titograd OFK Titograd
  H. Beer Sheva Hapoel Beer Sheva 1:1 Beitar Jerusalem B. Jerusalem
matchday 26 Csákvár Aqvital FC Csákvár 3:0 Soroksár SC Soroksár
  Szolnok Szolnoki MÁV FC 1:2 Gyirmót FC Győr Gyirmót FC
  Szentlőrinc SE Szentlőrinc SE 0:0 Pécsi MFC Pécsi MFC
  Kazincbarcika Kazincbarcikai SC 0:2 Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza
  Budaörs Budaörsi SC 2:7 FC Ajka FC Ajka
  Békéscsaba Békéscsaba 1912 Elöre SE 1:1 Dorogi FC Dorog
  BFC Siófok BFC Siófok 2:3 Szeged-Csanád - GA Szeged
  ETO FC Győr ETO FC Győr 1:0 Debreceni EAC Debreceni EAC
  Haladás Szombathelyi Haladás 4:0 Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
  Debrecen Debreceni VSC 1:2 Vasas FC Vasas FC
matchday 19 Blekitni Blekitni Stargard 1:1 Slask Wroclaw II Sl. Wroclaw II
  Gornik Polk. Gornik Polkowice 2:2 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka
matchday 18 SD Leioa SD Leioa 2:2 Deportivo Alavés B Depor. Alavés B
  Real Sociedad B Real Sociedad B 3:0 Arenas Club Arenas Club
  Laredo CD Laredo 0:1 Club Portugalete Portugalete
  Lleida Esportiu Lleida Esportiu 0:1 FC Barcelona B FC Barcelona B
matchday 10 Las Palmas Atl. Las Palmas Atlético 0:0 Cádiz CF B Cádiz B
matchday 13 Recr. Huelva Recreativo Huelva 3:1 San Fernando CD San Fernando CD
matchday 9 R. Majadahonda CF Rayo Majadahonda 0:0 Las Rozas CF Las Rozas CF
matchday 14 UD Sanse UD San Sebastián de los Reyes 1:1 Atlético Baleares Atl. Baleares
matchday 13 SV Ried II SV Ried II 3:00 PM USV St. Anna/Aigen St. Anna/Aigen
matchday 25
Chemnitzer FC Chemnitzer FC postponed 1.FC Lokomotive Leipzig Lok Leipzig
  TeBe Berlin Tennis Borussia Berlin postponed VfB Auerbach VfB Auerbach
  FSV Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde postponed Hertha BSC II Hertha BSC II
  Optik Rathenow FSV Optik Rathenow postponed FSV Union Fürstenwalde U. Fürstenwalde
  Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47 postponed FC Viktoria 1889 Berlin Viktoria Berlin
  Bischofswerda Bischofswerdaer FV 08 postponed BFC Dynamo BFC Dynamo
 
Energie Cottbus FC Energie Cottbus postponed SV Babelsberg 03 Babelsberg 03
  Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig postponed ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
  Altglienicke VSG Altglienicke postponed Germania Halberstadt G. Halberstadt
 
Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena postponed Berliner AK 07 Berliner AK
  Stuttgart II VfB Stuttgart II 2:1 TuS Rot-Weiß Koblenz RW Koblenz
  SC Freiburg II SC Freiburg II 3:1 1.FSV Mainz 05 II FSV Mainz 05 II
matchday 2 Achuapa Deportivo Achuapa 2:1 Cobán Imperial Cobán Imperial
  Sanarate FC Sanarate FC 0:0 CSD Sacachispas Sacachispas
  Xelajú CSD Xelajú MC 2:1 Deportivo Iztapa Iztapa
matchday 10 Grecia Municipal Grecia 1:2 CS Cartaginés Cartaginés
  ADR Jicaral ADR Jicaral 3:2 Guadalupe FC Guadalupe FC
  Santos FC Santos de Guápiles FC 1:1 Deportivo Saprissa Saprissa
  Herediano CS Herediano 1:1 Municipal Pérez Zeledón Pérez Zeledón
matchday 2 Tauro FC Tauro FC 1:1 CD Árabe Unido Árabe Unido
matchday 21 FV Lörrach-Br. FV Lörrach-Brombach postponed FV Ravensburg FV Ravensburg
  SSV Reutlingen SSV Reutlingen 05 postponed FC 08 Villingen FC 08 Villingen
  FC Hanau 93 FC Hanau 93 postponed SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof
  Buch. Flieden SV Buchonia Flieden postponed SG Barockstadt Fulda-Lehnerz SG Barockstadt
  FC Eddersheim FC Eddersheim postponed SV Rot-Weiß Hadamar RW Hadamar
  VfB Ginsheim VfB Ginsheim postponed SV Rot-Weiss Walldorf RW Walldorf
matchday 16 VfL Alfter VfL Alfter postponed BC Viktoria Glesch-Paffendorf Glesch-Paffend.
  Arnoldsweiler Viktoria Arnoldsweiler postponed Siegburger SV 04 Siegburger SV
  Freialdenhoven SC Borussia Freialdenhoven postponed SV Breinig SV Breinig
  Hennef 05 FC Hennef 05 postponed 1.FC Düren 1.FC Düren
  Hürth FC Hürth postponed SC Fortuna Köln U23 Fortuna Köln II
  Frechen 20 SpVg Frechen 20 postponed FC BW Friesdorf BW Friesdorf
  SV Deutz 05 SV Deutz 05 postponed SV Eilendorf SV Eilendorf
  FC Pesch FC Pesch postponed Spvg Wesseling-Urfeld Spvg Wesseling
matchday 27 FC Kray FC Kray postponed 1.FC Kleve 1.FC Kleve
  1.FC Monheim 1.FC Monheim postponed SC Union Nettetal Union Nettetal
  SW Essen Schwarz-Weiß Essen postponed SC Velbert SC Velbert
  TVD Velbert TVD Velbert postponed VfB 03 Hilden VfB Hilden
  1.FC M'gladbach 1.FC Mönchengladbach postponed FSV Duisburg FSV Duisburg
  Jahn Hiesfeld TV Jahn Hiesfeld postponed Cronenberger SC Cronenberger SC
  Velbert 02 SSVg Velbert 02 postponed SF Niederwenigern Niederwenigern
  TSV Meerbusch TSV Meerbusch postponed DJK Teutonia St. Tönis DJK St. Tönis
  Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord postponed SpVg Schonnebeck Schonnebeck
  1.FC Bocholt 1.FC Bocholt postponed SF Baumberg SF Baumberg
  TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf postponed Ratingen 04/19 Ratingen 04/19
matchday 20 Mülheim-Kärlich SG 2000 Mülheim-Kärlich postponed SV Eintracht Trier 05 Eintracht Trier
  A. Ludwigshafen Arminia Ludwigshafen postponed TuS Mechtersheim Mechtersheim
  FC Karbach FC Karbach postponed TSV Emmelshausen TSV Emmelshsn.
  Pfeddersheim TSG Pfeddersheim postponed SV Röchling Völklingen SV Röchling
  TuS Koblenz TuS Koblenz postponed 1.FC Kaiserslautern II K'lautern II
  FV Diefflen FV 07 Diefflen postponed FSV Jägersburg FSV Jägersburg
  Hertha Wiesbach FC Hertha Wiesbach postponed SV 07 Elversberg II Elversberg II
  FSV Salmrohr FSV Salmrohr postponed FV Engers 07 FV Engers 07
  FV Eppelborn FV Eppelborn postponed FC Speyer 09 FC Speyer 09
  Hassia Bingen Hassia Bingen postponed Sportfreunde Eisbachtal SF Eisbachtal
  Waldalgesheim SV Alemannia Waldalgesheim postponed SV Gonsenheim SV Gonsenheim
matchday 22 Vict. Clarholz Victoria Clarholz postponed SC Westfalia Herne Westfalia Herne
  ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund postponed TuS Ennepetal TuS Ennepetal
  Spfr. Siegen Sportfreunde Siegen postponed TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück
  Pr. Münster II Preußen Münster II postponed 1.FC Kaan-Marienborn 1.FC Kaan-M.
  SC Paderborn II SC Paderborn 07 II postponed TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel
  Finnentrop/Bam. SG Finnentrop/Bamenohl postponed FC Gütersloh FC Gütersloh
  Wattenscheid 09 SG Wattenscheid 09 postponed SV Westfalia Rhynern Westf. Rhynern
  SV Schermbeck SV Schermbeck postponed Holzwickeder SC Holzwickeder SC
  Eintr. Rheine FC Eintracht Rheine postponed SpVgg Vreden SpVgg Vreden
  Hammer SpVg Hammer SpVg postponed RSV Meinerzhagen Meinerzhagen
matchday 21 Bergama Bld Bergama Belediyespor 1:2 Modafen Modafen
matchday 13 Eckernförder SV Eckernförder SV 3:00 PM SV Frisia 03 Risum-Lindholm SV Frisia 03
  VfB Lübeck II VfB Lübeck II 3:00 PM PSV Union Neumünster PSV Neumünster
  SV Todesfelde SV Todesfelde 3:00 PM Eutin 08 Eutin 08
  SV Eichede SV Eichede 3:00 PM SV Preußen Reinfeld Pr. Reinfeld
matchday 18 Slovan U21 Slovan Bratislava U21 0:3 FK Zeleziarne Podbrezova Podbrezova
  STK Samorin STK 1914 Samorin 0:1 Tatran Liptovsky Mikulas Liptovsky Mik.
matchday 14 CZ Jena U17 FC Carl Zeiss Jena U17 postponed 1.FC Union Berlin U17 U. Berlin U17
  Wolfsburg U17 VfL Wolfsburg U17 postponed FC Energie Cottbus U17 E. Cottbus U17
  Zehlendorf U17 FC Hertha 03 Zehlendorf U17 postponed Hertha BSC U17 Hertha BSC U17
  Holst. Kiel U17 Holstein Kiel U17 postponed FC Viktoria 1889 Berlin U17 Vik. Berlin U17
  D. Dresden U17 Dynamo Dresden U17 postponed SV Werder Bremen U17 W. Bremen U17
  RB Leipzig U17 RasenBallsport Leipzig U17 postponed Hamburger SV U17 Hamburg U17
  Braunschw. U17 Eintracht Braunschweig U17 postponed Hannover 96 U17 Hannover 96 U17
  Chemnitz U17 Chemnitzer FC U17 postponed Hallescher FC U17 Halle U17
  Pr. Münster U17 Preußen Münster U17 postponed SC Paderborn 07 U17 Paderborn U17
  Schalke 04 U17 FC Schalke 04 U17 postponed Alemannia Aachen U17 Aachen U17
  Bielefeld U17 Arminia Bielefeld U17 postponed Borussia Mönchengladbach U17 M'gladbach U17
  Wuppertal U17 Wuppertaler SV U17 postponed SV Lippstadt 08 U17 Lippstadt U17
  F. Cologne U17 SC Fortuna Cologne U17 postponed Borussia Dortmund U17 B. Dortmund U17
  VfL Bochum U17 VfL Bochum U17 postponed Bayer 04 Leverkusen U17 Leverkusen U17
  Unterrath U17 SG Unterrath U17 postponed Fortuna Düsseldorf U17 Düsseldorf U17
  1.FC Köln U17 1.FC Köln U17 postponed Rot-Weiss Essen U17 RW Essen U17
  St. Kickers U17 Stuttgarter Kickers U17 postponed Eintracht Frankfurt U17 Frankfurt U17
  U'haching U17 SpVgg Unterhaching U17 postponed TSV 1860 München U17 TSV 1860 U17
  Stuttgart U17 VfB Stuttgart U17 postponed Karlsruher SC U17 Karlsruhe U17
  Heidenheim U17 1.FC Heidenheim 1846 U17 postponed SV Darmstadt 98 U17 Darmstadt U17
  SC Freiburg U17 SC Freiburg U17 postponed 1.FSV Mainz 05 U17 Mainz 05 U17
  FC Augsburg U17 FC Augsburg U17 postponed TSG 1899 Hoffenheim U17 Hoffenheim U17
  Gr. Fürth U17 SpVgg Greuther Fürth U17 postponed 1.FC Kaiserslautern U17 K'lautern U17
  FSV Frankf. U17 FSV Frankfurt U17 postponed SV Wehen Wiesbaden U17 SV Wehen U17
  Nürnberg U17 1.FC Nürnberg U17 postponed FC Bayern Munich U17 FC Bayern U17
matchday 11 Rappi/GC U17 FC Rapperswil-Jona/GC U17 1:2 BSC Young Boys U17 BSC YB U17
  FC Basel U17 FC Basel 1893 U17 2:0 Team Südostschweiz U18 Südostschweiz
matchday 7 Domagnano FC Domagnano 2:3 SP Cailungo Cailungo
  SS Folgore SS Folgore/Falciano 1:0 SP Tre Penne Tre Penne
  San Giovanni SS San Giovanni 1:1 SP Tre Fiori Tre Fiori
matchday 2 CD Macará CD Macará 3:1 Independiente del Valle Independiente
  SD Aucas SD Aucas 2:3 CS Emelec CS Emelec
  AD 9 de Octubre AD Nueve de Octubre 1:2 Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC
  CD Olmedo CD Olmedo 0:0 LDU Quito LDU Quito
matchday 3 Pegasus TSW Pegasus 2:0 Hong Kong Rangers Rangers
  RCFC Resources Capital 1:5 Lee Man Lee Man
matchday 22 FC Drita FC Drita Gjilan 3:1 FC Besa Pejë FC Besa
  FC Llapi FC Llapi 1:0 KF Ballkani KF Ballkani
matchday 16 Alashkert Alashkert Yerevan 2:1 FC Lori Vanadzor Lori Vanadzor
matchday 18 L. Artsakh Lernayin Artsakh Goris 1:4 FC West Armenia West Armenia
  Shirak II FC Shirak Gyumri II 2:2 SC Noravank SC Noravank
matchday 15 Ostbahn XI SC Ostbahn XI 1:00 AM Hellas Kagran Hellas Kagran
  Siemens/Großfeld KSV Siemens/Großfeld 1:00 AM DSV Fortuna 05 Wien Fortuna 05
  L.A. Riverside L.A. Riverside 1:00 AM Nußdorfer AC NAC
  Helfort SV Dinamo Helfort 15 Young Stars 1:00 AM SC Columbia Floridsdorf Columbia
  1980 Wien FC 1980 Wien 1:00 AM FV 1210 Wien 1210 Wien
  LAC-Inter Landstraßer AC-Inter 1:00 AM FC Austria 11 - Rapid Oberlaa A11 - R.Oberlaa
  Red Star SC Red Star Penzing 1:00 AM 1. Simmeringer SC Simmering
  Gersthof Gersthofer SV 11:30 AM Floridsdorfer AC II FAC II
Final HB Tórshavn HB Tórshavn 3:1 NSÍ Runavík NSÍ Runavík
matchday 13 Cuando Cubango Cuando Cubango FC 0:2 CA Petróleos Luanda Petro Luanda
  Desp. Huíla Desportivo da Huíla 0:1 Progresso do Sambizanga Progresso
  Ferrovia Huambo CD Ferrovia Huambo 1:0 Académica Petróleos do Lobito Aca. Lobito
  Bravos do Maqui FC Onze Bravos do Maquis 2:1 Wiliete Sport Clube de Benguela Wiliete SC
  Sagrada Grupo Desportivo Sagrada Esperança 1:1 Clube Recreativo da Caála Caála
  1º de Agosto CD 1º de Agosto 2:1 Sporting Clube Petróleos de Cabinda SC Cabinda
matchday 14 Asante Kotoko Asante Kotoko SC 0:0 Hearts of Oak Hearts of Oak
matchday 13 Jigawa Jigawa Golden Stars FC 0:0 Enyimba Aba Enyimba Aba
  Sunshine Stars Sunshine Stars 0:0 Adamawa United Adamawa United
  Kwara United Kwara United FC 2:0 Warri Wolves FC Warri Wolves FC
  Ifeanyi Ubah Ifeanyi Ubah FC 0:0 Plateau United FC Plateau United
  Dakkada FC Dakkada FC 3:2 Kano Pillars Kano Pillars
  MFM FC MFM FC 1:0 Nasarawa United Nasarawa United
  Enugu Rangers Enugu Rangers IFC 2:0 FC Heartland FC Heartland
  Akwa United Akwa United 3:0 Rivers United FC Rivers United
  Lobi Stars Lobi Stars FC 2:1 Katsina United FC Katsina Utd.
  Abia Warriors Abia Warriors FC 1:0 Wikki Tourists Wikki Tourists
matchday 12 Sampdoria U19 Sampdoria Primavera 1:1 Roma Primavera Roma U19
  Sassuolo U19 Sassuolo Primavera 1:1 Genoa Primavera Genoa U19