For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 9:51:36 PM
Line-ups PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 10:00 PM FK Krasnodar Krasnodar
Line-ups
RB Salzburg Red Bull Salzburg 10:00 PM Maccabi Tel Aviv M. Tel Aviv
Line-ups FC Midtjylland FC Midtjylland 10:00 PM SK Slavia Prague Slavia Prague
20'
Bayern Munich Bayern Munich 1:0 Borussia Dortmund Bor. Dortmund
92' Villarreal Villarreal CF 3:1 Deportivo Alavés Alavés
Matchday 4 SD Huesca SD Huesca 8:00 PM Atlético Madrid Atlético Madrid
Line-ups SD Eibar SD Eibar 10:30 PM Elche CF Elche CF
Matchday 4
Real Madrid Real Madrid 10:30 PM Real Valladolid CF Real Valladolid
Matchday 1 Benevento Benevento Calcio 2:5 Inter Milan Inter
Matchday 1 Udinese Calcio Udinese Calcio 0:2 Spezia Calcio Spezia Calcio
1'
Lazio SS Lazio 0:0 Atalanta BC Atalanta
Group Stage Peñarol CA Peñarol 3:0 CSD Colo Colo Colo Colo
Group Stage Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 2:0 CD Universidad Católica CDUC
Group Stage Athletico-PR Club Athletico Paranaense 0:0 Club Jorge Wilstermann Wilstermann
Group Stage LDU Quito LDU Quito 4:0 Deportivo Binacional Binacional
Group Stage CD América CD América de Cali 0:0 Sport Club Internacional Internacional
Group Stage Boca Juniors Club Atlético Boca Juniors 0:0 Club Libertad Asunción Libertad
Matchday 12 Avaí FC Avaí Futebol Clube (SC) 1:0 Figueirense Futebol Clube Figueirense FC
Matchday 12 Juventude Esporte Clube Juventude 1:0 Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) Operário-PR
Matchday 12 EC Vitória Esporte Clube Vitória 0:1 Centro Sportivo Alagoano (AL) CSA
Matchday 12 Oeste Oeste Futebol Clube (SP) 0:1 Botafogo Futebol Clube (SP) Botafogo-SP
Matchday 12 Guarani Guarani Futebol Clube (SP) 1:1 Sampaio Corrêa Futebol Clube (MA) Sampaio Corrêa
Matchday 12 Paraná Paraná Clube 1:1 Associação Chapecoense de Futebol Chapecoense
Matchday 12 Cuiabá-MT Cuiabá Esporte Clube (MT) 1:0 Clube Náutico Capibaribe Náutico
Matchday 12 Confiança-SE Associação Desportiva Confiança (SE) 10:30 PM Grêmio Esportivo Brasil (RS) Brasil-RS
Matchday 17 MYPA Myllykosken Pallo -47 0:3 FC KTP FC KTP
Matchday 17 Ekenäs IF Ekenäs IF 1:1 Musan Salama MuSa
Matchday 17 Mikkelin Mikkelin Palloilijat 3:1 IF Gnistan IF Gnistan
Matchday 17 SJK II SJK Seinäjoki II 2:0 Kokkolan Pallo-Veikot Kokkolan PV
Matchday 17 VPS Vaasan Palloseura 1:3 FF Jaro FF Jaro
Matchday 17 AC Oulu AC Oulu 1:1 AC Kajaani AC Kajaani
45' NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 1:0 HT ND Gorica ND Gorica
Matchday 4 Slo. Bratislava Slovan Bratislava 2:0 FK Senica FK Senica
Matchday 10 Rionegro Águila Rionegro Águilas 1:1 Asociación Deportivo Pasto Deportivo Pasto
Matchday 25 Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 1:1 Sagan Tosu Sagan Tosu
Matchday 29 Vissel Kobe Vissel Kobe 1:0 Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Matchday 29 Urawa Reds Urawa Red Diamonds 0:1 FC Tokyo FC Tokyo
Matchday 23 Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 1:4 Montedio Yamagata Monte. Yamagata
Matchday 23 Omiya Ardija Omiya Ardija 2:1 Mito HollyHock Mito HollyHock
Matchday 23 JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 0:0 Kyoto Sanga Kyoto Sanga
Matchday 23 Machida Zelvia Machida Zelvia 1:1 Giravanz Kitakyushu Gir. Kitakyushu
Matchday 23 Ventforet Kofu Ventforet Kofu 0:0 Tokyo Verdy Tokyo Verdy
Matchday 23 Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga 0:1 Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
Matchday 23 Fagiano Okayama Fagiano Okayama 0:1 Ehime FC Ehime FC
Matchday 23 Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 3:0 Júbilo Iwata Júbilo Iwata
Matchday 23 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 1:0 Tochigi SC Tochigi SC
Matchday 23 V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 0:1 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
Matchday 23 FC Ryukyu FC Ryukyu 0:1 Albirex Niigata Albirex Niigata
Second Round Fukuyama City Fukuyama City 1:0 Baleine Shimonoseki B. Shimonoseki
Matchday 7 Cancún FC Cancún FC 1:2 Venados FC Yucatán Venados FC
Matchday 7 Cimarrones Cimarrones de Sonora 2:3 Mineros de Zacatecas Min. Zacatecas
Third Round Girnyk-Sport Girnyk-Sport Gorishni Plavni 3:5 AET SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
Third Round Viktoriya M. Viktoriya Mykolaivka 1:3 FK Mariupol FK Mariupol
Third Round FK Polissya FK Polissya Zhytomyr 1:2 FK Minaj FK Minaj
Third Round Veres Rivne NK Veres Rivne 4:2 AET MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv
Third Round FK Epicentr Epicentr Dunaivtsi 1:2 Agrobiznes Volochysk Agrobiznes V.
Third Round Kryvbas Kryvbas Kryvyi Rig 0:1 FK Nyva Vinnytsya Nyva Vinnytsya
Third Round Desna Desna Chernigiv 2:1 Rukh Lviv Rukh Lviv
Third Round Vorskla Vorskla Poltava 2:0 PFK Lviv PFK Lviv
Third Round Prykarpattya PFK Prykarpattya Ivano-Frankivsk 0:1 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
Third Round FK Oleksandriya FK Oleksandriya 4:1 Ingulets Petrove Ingulets
Matchday 9 Zeljeznicar U17  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 2:1 FK Sarajevo Academy U17 Sarajevo U17
Matchday 8 FK Olimpik U19 FK Olimpik Sarajevo U19 0:1 FK Zvijezda 09 U19 Zvijezda 09 U19
Matchday 8 Zeljeznicar U19 FK Zeljeznicar Sarajevo U19 2:1 FK Radnik Hadzici U19 Hadzici U19
Matchday 8 Zr. Mostar U19 HSK Zrinjski Mostar U19 1:0 FK Rudar Prijedor U19 Prijedor U19
Matchday 23 Energetik-BGU Energetik-BGU Minsk moved FK Slutsk FK Slutsk
Third Round Slonim 2017 FK Slonim 2017 1:3 Neman Grodno Neman Grodno
Third Round Auda Auda Kekava 0:8 FK RFS RFS
Matchday 4 FC Dornbirn FC Dornbirn 1:2 SK Rapid Wien II Rapid Wien II
Matchday 4 FAC Floridsdorfer AC 4:0 SV Kapfenberg SV Kapfenberg
24' Vorwärts Steyr SK Vorwärts Steyr 0:1 SK Austria Klagenfurt A. Klagenfurt
First Round Schwaz SC Schwaz 1:3 VfB Hohenems Hohenems
Second Round Lecce U19 Lecce Primavera 1:2 Crotone Primavera Crotone U19
Second Round Bologna U19 Bologna Primavera 7:5 on pens Vicenza Primavera Vicenza U19
Second Round Reggina Reggina 1914 1:0 Teramo Calcio 1913 Teramo
Second Round Cittadella AS Cittadella 3:1 Novara Calcio 1908 Novara
Second Round Cosenza Cosenza Calcio 3:1 on pens US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
Second Round Cremonese US Cremonese 4:0 SS Arezzo Arezzo
Second Round Frosinone Frosinone Calcio 1:3 Calcio Padova Padova
Second Round AC Pisa AC Pisa 1909 2:0 SS Juve Stabia Juve Stabia
Second Round Pescara Delfino Pescara 1936 9:8 on pens San Nicolò Notaresco SN Notaresco
Second Round Virtus Entella Virtus Entella 2:1 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
Second Round Ascoli Ascoli Calcio 1:4 AC Perugia Calcio Perugia
Second Round FC Empoli FC Empoli 2:1 AC Renate Renate
Second Round LR Vicenza LR Vicenza Virtus 3:2 AET Aurora Pro Patria Pro Patria
Second Round Lecce US Lecce 2:0 Feralpisalò Feralpisalò
Second Round Salernitana US Salernitana 1919 3:0 FC Südtirol Südtirol
Second Round Venezia Venezia FC 2:0 Carrarese Calcio 1908 Carrarese
Second Round Reggiana AC Reggiana 1919 6:5 on pens SS Monopoli 1966 Monopoli
Second Round Pordenone Pordenone Calcio 3:0 Casarano Calcio Casarano
Second Round Chievo Verona Chievo Verona 7:8 on pens US Catanzaro Catanzaro
Second Round Brescia Brescia Calcio 9:00 PM Trapani Calcio Trapani
Second Round SPAL SPAL 10:00 PM SSC Bari Bari
Group Stage Rodina Moscow Rodina Moscow 3:0 Enisey Krasnoyarsk Enisey
group stage Zenit Irkutsk Zenit Irkutsk 3:4 on pens FK Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
Group Stage Mashuk-KMV Mashuk-KMV Pyatigorsk 1:0 Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk
Group Stage Volga Uljanovsk Volga Uljanovsk 2:4 Veles Moskow Veles Moskow
Group Stage Salyut Belgorod Salyut Belgorod 0:3 Tekstilshchik Ivanovo Tekstilshchik
group stage Zvezda Perm Zvezda Perm 0:3 FK Orenburg Orenburg
group stage Chernomorets N. Chernomorets Novorossijsk 1:3 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
group stage Stavropol Dinamo Stavropol 1:4 Krylya Sovetov Samara KS Samara
Matchday 23 Kalju FC Kalju FC 0:0 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi
45' Charlton Charlton Athletic 0:1 HT Brighton & Hove Albion U23 Brighton U23
45' Mannucci  Carlos A. Mannucci 1:1 HT Sporting Cristal Lima Sport. Cristal
Matchday 15 Municipal Deportivo Municipal 11:30 PM Universitario de Deportes Universitario
Fourth Round Newport County Newport County 5:6 on pens Newcastle United Newcastle
45'
Burnley Burnley FC 0:1 HT Manchester City Man City
6' Brighton Brighton & Hove Albion 0:0 Manchester United Man Utd
6'
Everton Everton FC 0:0 West Ham United West Ham
Matchday 3 AC Ajaccio AC Ajaccio 1:0 USL Dunkerque USL Dunkerque
Matchday 5 Viborg FF Viborg FF 3:1 Vendsyssel FF Vendsyssel FF
Matchday 5 Kolding IF Kolding IF 0:4 Silkeborg IF Silkeborg IF
Matchday 5 FC Helsingör FC Helsingör 0:2 HB Köge HB Köge
Matchday 12 Levanger FK Levanger FK 2:1 Sotra SK Sotra SK
Matchday 4 Jutrzenka Jutrzenka Giebultow 1:1 Orleta Radzyn Podlaski Orleta R.P.
Matchday 4 KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec Swietokrzyski 1:2 Stal Stalowa Wola Stalowa Wola
Matchday 6 Sandecja Sandecja Nowy Sacz 1:4 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
Matchday 6 Chrobry Glogow Chrobry Glogow 1:1 Gornik Leczna Gornik Leczna
Matchday 6 Korona Kielce Korona Kielce 0:3 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
Matchday 6 Odra Opole Odra Opole 1:0 Resovia Rzeszów Resovia
90' GKS Belchatow GKS Belchatow 1:3 LKS Lodz LKS Lodz
Matchday 6 Radomiak Radomiak Radom 0:2 Miedz Legnica Miedz Legnica
95' P. Niepolomice Puszcza Niepolomice 2:1 GKS 1962 Jastrzebie GKS Jastrzebie
Matchday 6 Kyran Kyran Turkestan 1:2 FK Maktaaral Maktaaral
Matchday 18 Metallurg Bk. Metallurg Bekabad 1:1 FK Andijon FK Andijon
Matchday 6 Sl. Wroclaw II Slask Wroclaw II 1:1 Motor Lublin Motor Lublin
Matchday 6 Garbarnia Garbarnia Krakow 2:2 Bytovia Bytow Bytovia Bytow
Matchday 6 Blekitni Blekitni Stargard 0:5 Stal Rzeszow Stal Rzeszow
Matchday 6 Skra Czesto. Skra Czestochowa 1:0 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka
Matchday 6 Pogon Siedlce Pogon Siedlce 4:2 Lech Poznan II Lech Poznan II
Matchday 6 Olimpia Grudz. Olimpia Grudziadz 1:3 GKS Katowice GKS Katowice
Matchday 6 KKS Kalisz KKS 1925 Kalisz 0:3 Wigry Suwalki Wigry Suwalki
Matchday 6 FSV Mainz 05 II 1.FSV Mainz 05 II 1:1 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
Matchday 6
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach 0:5 SC Freiburg II SC Freiburg II
Matchday 5 ADO U21 ADO Den Haag U21 2:2 FC Twente Enschede U21 FC Twente U21
Matchday 5 Willem II U21 Willem II Tilburg U21 0:0 De Graafschap Doetinchem U21 Graafschap U21
Matchday 5 PEC Zwolle U21 PEC Zwolle U21 0:0 Excelsior Rotterdam U21 Excelsior U21
Matchday 5 Jagiellonia U19 Jagiellonia Bialystok U19 moved Wisla Cracow U19 Wisla U19
First Round Travnik NK Travnik 0:4 FK Borac Banja Luka B. Banja Luka
First Round Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor 4:0 FK Olimpik Sarajevo Olimp. Sarajevo
First Round FK Gorazde FK Gorazde 7:6 on pens FK Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
First Round S. Novi Grad FK Sloboda Novi Grad 0:2 FK Tuzla City FK Tuzla City
First Round FK Buducnost FK Buducnost Banovici 1:2 FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
First Round Tekstilac FK Tekstilac Derventa 1:7 HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
First Round Dizdarusa FK Dizdarusa 0:3 FK Velez Mostar Velez Mostar
First Round Slavija S. FK Slavija Sarajevo 9:8 on pens FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
First Round GOSK Gabela NK GOSK Gabela 0:1 NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
First Round Zvijezda G. NK Zvijezda Gradacac 0:1 FK Radnik Bijeljina Radnik Bijelj.
First Round Zvijezda 09 FK Zvijezda 09 2:1 FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča
First Round FK Klis FK Klis Buturović Polje 6:2 FK Unis Vogosca FK Unis Vogosca
First Round KF Zenica City KF Zenica City 0:1 FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
First Round Nevesinje FK Velez Nevesinje 2:1 FK Igman Konjic Igman Konjic
Matchday 13 R&F (HK) R&F (Hong Kong) 2:2 Southern District Southern
Matchday 6 Shirak Gyumri FC Shirak Gyumri moved FC Lori Vanadzor Lori Vanadzor
Matchday 6 Alashkert Alashkert Yerevan moved Gandzasar Kapan Gandzasar
Matchday 6 Ararat Yerevan FC Ararat Yerevan moved FC Urartu Yerevan FC Urartu
Matchday 6 IM Zhongyou Inner Mongolia Zhongyou 2:2 Beijing BSU BJ BSU
Matchday 6 XJ T. Leopard Xinjiang Tianshan Leopard 1:2 Nantong Zhiyun NT Zhiyun
Matchday 6 HLJ Lava Spring Heilongjiang Lava Spring 1:1 Changchun Yatai CC Yatai
Matchday 6 LN SY Urban Liaoning Shenyang Urban 2:2 Meizhou Hakka MZ Hakka
Matchday 6 BJ Renhe Beijing Renhe 3:2 Chengdu Better City CD Better City
Matchday 6 ZJ E. Greentown Zhejiang Energy Greentown 2:1 Guizhou Hengfeng GZ Hengfeng
Matchday 3 Tarxien Tarxien Rainbows 0:1 Hibernians FC Hibernians FC
Matchday 3 Lija Athletic Lija Athletic FC 0:0 Birkirkara FC Birkirkara FC
Matchday 3 Hamrun Spart. Hamrun Spartans 10:15 PM Senglea Athletic FC Senglea Ath.
Matchday 3 Valletta Valletta FC 10:15 PM Gzira United FC Gzira Utd